Site (Bölge) 8293
rating: 0+x

Açıklama:

Site 8293 bir habitat kopyalama merkezidir içinde çok çeşitli varlığa ev sahipliği yapar. Buna Kanlı Kutup’ta(SCP-[BİLİNMİYOR]) dahildir.

Site 8293 su altında bulunur tam olarak ████ Okyanusunun tam ortasındadır. Yaklaşık bulunduğu derinlik ███ metredir. Buraya yaklaşan bütün elektronik aletler bir elektromanyetik alan sayesinde bozulur.

Site 8293'ün kendine ait bir tıbbi müdahale bölümü vardır.

Site 8293 ilk olarak açıldığında Bermuda Şeytan Üçgeni denilen yerin tam da ortasındaydı sonradan Bermuda Şeytan Üçgeninin yakınında birçok gemi ve uçak geçtiği anlaşıldığından. Site 8293’ü koruma amacıyla yeri ██/██/1999’da değiştirilmiştir.

Site 8293 ancak Seviye █ izinle girilebilir. Eğer bölgenin bir şekilde elektromanyetik alanı geçilirse, elektromanyetik alanı geçen deniz taşıtı uzaktan imha edilir.

Site 8293 hakkında izinsiz bilgi almaya çalışan kişilerin konumu belirlenip imha edilir. İmha edilen kişinin cesedi kimsenin anlamayacağı bir şekilde intihar süsü verilerek öylece bırakılır.

Site 8293’e girmek için izlenecek Yollar:

1) Site 8293’te çalışan Seviye █ personelden ya da Site 8293’ün yöneticisinden izin alınmalıdır. Ve Seviye █ personel ile Site 8293’ün bulunduğu yer gidilir.

2) Site 8293’ün elektromanyetik alanına girilmeden Seviye █ personel kendini tanıtmalıdır. Aksi taktirde elektromanyetik alan kapatılmaz.

3) Site 8293’e girmeden deniz taşıtının içindeki herkesin kimlikleri saptanır. Ondan sonra Seviye ██ güvenlik taramasından geçilir. Eğer güvenlik taramasından tam notla geçerseniz tebrikler artık Site 8293’tesiniz. Ama geçemeseniz imha edilirsiniz ve cesedinizi yemek olarak orada bulunan varlıklara verilir.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License