Televizyon

Nesne #: SCP-TR-91
Nesne Sınıfı: Öklid

Özel Saklama Prosedürleri:SCP-TR-91 Olduğu Yerde Sabit Durduğu İçin 3 Girişli Sıradan Bir Odada Tutulmaktadır

Açıklama: SCP-TR-91 İngiltere'nin ██ Kasabasında Bulunan Sıradan Bir Televizyondu.SCP-TR-91'in Bulunduğu evin sakinleri Bay ██'nin televizyonu izlerken sebebi bilinmeyen bir şekilde ölmesiyle SCP-TR-91 ve Bay ██'in Cansız Bedeni İncelemeye Alınmak Üzere 0█/██/███ tarihinde Site ██'e taşındı.

Cansız bedenin üstünde yapılan incelemeler sonucu bu ölümün cinayet ve benzeri bir şey olmadığı anlaşıldı.Bunun Üzerine D-████ SCP-TR-91 in bulunduğu odaya gönderildi ve bir deney yapıldı.Sonuçlarını Deney-1 de görebilirsiniz.

Deney-1


Dr.████ Evet.Televizyonu Açabilirsin.
D-████ Peki,
(Birkaç Garip Ses)
D-████ Evet,Şuan Açık.
Dr.████ Gördüğün Şeyleri Bana Anlatabilir Misin?
D-████ Evet. Ora-
(ses aniden kesilir)
Dr. ████ Neler Oluyor?
(Bağlantı Zayıflar Ve Kopar)

Ek: Bundan Sonra Yapılan Deneyde Oda Bir Araştırmacı Tarafından İzlenir.Fakat Araştırmacı D-████ Televizyonu açtıktan bir süre sonra gözünün aniden karardığını ve kendine geldiğinde D-████ nin cansız bedenini gördüğünü belirtmiştir.Ayrıca Kameralarla Yapılan Denemelerde Kameranın Birden Karıncalandığını ve Deneğin Can Verdiği Görülmüştür. Bundan sonra yapılan █ deneme de aynı sonuçları vermiştir. SCP-TR-91 i izleyen insanların nasıl ve ve neyle öldürüldüğü hala araştırılmaktadır.

SCP-TR-91 in keter olarak Sınıflandırılması ise konseyin çoğunluğu tarafından reddedilmiştir

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License