Chell

Nesne #: SCP-TR-066 (Kavrulmuş Ağaç)

Nesne Sınıfı: Safe

Özel Saklama Prosedürleri: SCP-066'nın bulunduğu oda sabit olarak 25 derece olmalıdır eğer herhangi bir şekilde bu sıcaklıkda bir artış veya düşüş olursa ciddi tehlike arz eder. SCP-066'ya kesinlikle su verilmemelidir su verilirse ████ olur. SCP-066 yapısal durumu sebebi ile herhangi bir şekilde kaçma girişiminde bulunamaz. SCP-066 Derisine dokunulduğunda önce kör eder sonra damarlardaki bütün kanı yakarak kan kaybı sebebi ile öldürür SCP-066 saldırısına henüz bir panzehir bulunamamıştır (Güncel bilgi). SCP-066 Düzenli olarak her ay budanmalıdır aksi takdirde [ ████.

Açıklama: SCP-066 Çelimsiz, yaprakları solmuş bir ████ ağacına benzer. SCP-066 Sokaklarda ölen insanların ve acılar içinde ölen insanların ruhları ile yapılmıştır ve hergün giderek büyümektedir. SCP-066'yı ortadan kaldırabilecek bir güç henüz keşfedilmemişdir.

-Bu belge seviye 4 koruma ile korunmaktadır

Nesne #: SCP-TR-094 (Zehirli Kalorifer)

Nesne sınıfı: Öklid

Özel Saklama Prosedürleri: SCP-TR-094 Herhangi bir evde oluşabildiğinden bulunduğu alanda scp tesislerine taşınması gerekir. SCP-TR-094'ün bulunduğu odada herhangi bir gazı arıtabilen filitreler bulunmalıdır. SCP-TR-094'ün aktif veya inaktif olduğunu anlamak için odanın camdan yapılması gerekir. SCP-TR-094 Aktif hale geçtiğinde hiçbir şekilde kapatılamaz.

Açıklama: SCP-TR-094 Normal bir kalorifer şeklindedir. SCP-TR-094 Aktif hale geldiğinde ████ gazı salar. SCP-TR-094 ████ ile tetiklenir.

Ek: SCP-TR-094'ün bulunduğu evdeki ilk aktif anı
Jhon Nerdas: (Kanepede oturur) Timmy! Şu kaloriferi açarmısın
Timmy Nerdas: Açıyorum Baba!
SCP-TR-094: (Aktif hale geçer)
(Odaya ████ gazı dolar)
Jhon Nerdas: Sanırım gaz kaçağı var timmy kalorifere bir bakarmısın
Timmy Nerdas: Tabiki baba
Timmy Nerdas: (Kaloriferin yanına gider ve aşırı ████ gazından ölür)
Jhon Nerdas: Timmy iyimisin
Timmy Nerdas: (Yanıt Vermez)
Jhon Nerdas: Timmy !
Timmy Nerdas: (Yanıt Vermez)
Jhon Nerdas: (Yanına gider ve o da ölür)
-Bu belge 3. seviye koruma ile korunmaktadır

Nesne: SCP-TR-037 (Aux dönüştürücü)

Nesne sınıfı: Safe

Özel Saklama Prosedürleri: SCP-TR-037 Site-█'de bulunur boyutlarından dolayı ██'den yapılmış bir kutunun içinde bulunur ve ██'den yapılmış kutu da camdan yapılmış bir odanın içinde bulunur. SCP-TR-037 Sadece sesini duyan kişileri etkiler.

Açıklama: SCP-TR-037 Bir aux kablosu dönüştürücü'ye benzer fakat kablo takıldığında aldı sesi iletmez onun yerine ancak SCP-TR-037'nin iletebileceği ██ frekansını iletir. Bu frekansı nasıl oluşturduğu henüz tespit edilememiştir.

SCP-TR-037'nin etkileri
-Baş dönmesi
-Kalıcı Alzeihmer
-Körlük

-Bu belge 3 seviye koruma ile korunmaktadır

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License