CumhurMete

SCP-4471
Obje Sınıfı : Öklid
Özel Saklama Prosedürleri:
SCP-4471 bir Bakteri Türü olduğundan Dolayı Kapalı Bir Kutunun İçine Yerleştirmek Yeterli Olacaktır.
Açıklama: SCP-4471 Yanlızca İnsanlara Bulaşabilen Bir Bakteridir Kökeni Bilinmiyor. Yok Edilebilinir mi Bilinmiyor.

SCP-4471-2
Obje Sınıfı : Öklid. Güvenli
Özel Saklama Prosedürleri:
Tuhaf Görünümlü Bir Yaratık olmasına rağmen normal bir İnsanın ihtiyaçlarına sahip. 5x5 bir odada (Metaryal Önemli Değil) Günde en az 3 öğün ile beslenmeli Tuvalet ihtiyacını karşılayabilecek ayrı bir odaya sahip olmalı. Ve En Az 2 oyuncağa sahip olmalı. Ayrıca 8 Aydan küçük 4471-2 ler Personeller ile oynayabilir. Hiçbirine kesinlikle zarar verilmemeli ve öğünler atlatılmamalı

Açıklama: 2 metre uzunluğunda Tuhaf, Renk değiştirebilen çevik bir yaratıktır. Üst çenesi kayalaşmış ve vücudundan kat kat daha serttir. SCP-4471 Ekolokasyon kabiliyetine sahiptir (bu Beluga Balinalarının Çok Uzaktaki Balıkları Bile Görmesine Yarar) Böylelikle SCP-4471-2 ler duydukları herşeyi görürler (bu güne kadar hiçbir SCP-4471 in İnsana Fiziksel bir zarar verdiği Görülmemiştir)
SCP-4471-2 İnsansı Hareketler Gösterir. IQ testleri herzaman da normal bir insanın 2 katı yüksek olduğunu göstermiştir. Ve Bazı SCP-4471-2 lerin Diğer SCP lere ilgi gösterdiği kayda geçirilmiştir. SCP-4471-2 lerin çoğunda Zeki Hayvanımsı Bir İmaj Taşır. Sürü Halinde Hareket Ederler. Çifleşebilirler. (Yavrularına 4 ay bakarlar) Ağızlarında Diş Olmama Sebebi ise 50 Den fazla bakteri türünü içermesidir. Aralarındaki 1 bakteri ise SCP-4471’dir. Tehlike anında Ağızlarındaki Sıvıyı Beze Yardımıyla Tükürürler. Bu tükürük ani sarhoşluk verip kurbanı 18 saatliğine bayıltarak SCP-4471 Bakterisini salgılar.
SCP-4471-2 lerin daha keşfedilmemiş kabiliyetleri olması tahmin ediliyor.
SCP-4471-2 ler şu an Site-… de tutuluyor.
Şu ana kadar sadece 2 tane 4471-2 çiftleşmesi gerçekleşmiştir. (Tek dişi olduğundan dolayı)
Araştırmacılar Ve Doktorlar bu türün devamı için büyük bir alan açmayı duyurdular. Burada huzurlu Ve güvenle yaşayabilirler (Fakat 4471-A Sebebi ne olursa olsun Binadan Ayrılamaz)

SCP-4471-2 ler ile nasıl iletişime geçilebilinir?:
Çoğu SCP-4471-2 nin birbirlerinden farklı özellikleri vardır Örneğin Bazı SCP-4471-2 lere 1 aylık mors alfabesi öğretimiyle bazıları ile ise işaret dili ile iletişime geçilebilinir
İşte Bazılarının Rastgele Konuşması

-Güneşi Görmek İstiyorum
-Hahahahaha
-Çok Sıkıcısınız Çocuklar
-Sizi Görebildiğimi Biliyorsunuz Değilmi Dr. [Sansürlendi]?
-Korkuyorum
-Şu Yeni Eleman da kim?

Fakat ilk SCP-4471-2’nin iletişimi diğerlerinden daha farklıdır.
Ve Konuşabilir

-Hep aynı numara Değil Mi Çocuklar?
??? Sana Zarar Vermeyeceğiz Sakin Ol 4471-A.
-Beni 939 lardan biriyle görüştürün
??? Maalesef bu mümkün değil
-Beni Yeterince İncelediyseniz Sizi Anında Öldürebileceğimi Biliyorsunuzdur.
??? (Yanıt Yok)
??? Sende Bizi Zor Duruma Sokarsan Neler Olacağını Biliyorsundur?
-Hahaha sadece şakaydı çocuklar. Şakadandamı anlamazsınız?
(4471-A kıkırdar)
??? Sana Bazı Sorularımız Olacak?
-Sizi Dinliyorum
??? Kendini Ne Olarak Tanımlıyorsun?
-Peki Ya Siz Kendinizi Nasıl Tanımlıyorsunuz Doktor?
??? Doktorun sorusuna cevap ver 4471-A
-(Yanıt yok)
-Aramızdaki Bağın Bozulmasını İstemiyorsanız Görüşme Bitmiştir.

NOT: Dr. [SANSÜRLENDİ] örümceklerden korkan biriydi. SCP-4471-B ye dönüştükten sonra ise odasına bir Tarantula atıldı. SCP-4471-B Yarım Saat Boyunca Odasında Çığlık Attı. Ve Korktu. Fakat Diğer SCP-4471-2’ler Örümceğe Tepki Göstermedi.

SCP-4471-2’nin yeni keşfedildiği zamanlarda yapılmış bir deney süreci
Eşya Kodu : D-10382 Personeli
Doku Testi Sonuçları : D-Class Personeli SCP-4471’e maruz bırakılıyor

Gün 1:
Denek Hiçbir Tepki Göstermedi Herşey Normal

Gün 3:
Denek Sürekli Duygu Değişimlerine Uğramakta.

Gün 4:
Denek Aşırı Derecede Duygu Değişimine Uğruyor.Denek Hem intahar etmeyi ve bunun dışında hemde Dünya turu yapmak istiyor Ve Büyüyünce Astronot Olmayı.

Gün 6:
Denek Bilincini Yitirdi, 18 Saattir Hareket Etmiyor.

Gün 9: Deneğin Derisi Beyazlaşıp Genişliyor Deneğin Öldüğü Düşünülüyor.

Gün 15: Deneğin Derisi Devasa Bir Topa Dönüşüp Deneği Yuttu Şuan Koza evresi adını verdiğimiz evrede Taşlaşan deriyi kırmak veya sökmek mümkün değil. Yatağı Kırıp zemini çatlattı Başka Odaya Taşınamıyor.

Gün 30: Koza Çatladı Ve içinden Tuhaf bir hayvan çıktı Çatlar çatlamaz kaçtı 2 Doktor ve 4 MTF askeri kayıp. Şahitler Hayvanın Gözleri Ve Burnu Olmadığını ve Belden yukarsının belden aşağısından daha büyük olduğunu tarif ediyor.

Gün 45: Daha çok kanıt elimize geçti. Bahsi Geçen Canavarın Küçük ama etkili kulağı olduğunu ve ekolokasyon yaptığı anlaşıldı. Gündüzleri 30 Metrekare alandaki herşeyi duyabilir (Duvarların Arkasınıda) Akşam olduğunda 30 Metrekare’nin 150 Metrekareye kadar Yükseldiği gözlemlenmiştir Üst Çenesi Vücudundan %100 daha güçlü olduğu kanıtlandı. (Şu ana Kadar Hiçbir SCP-4471-2 Yakalanamamıştır. Araştırmacıların Ve Doktorların Yani Şahitlerin Kaçarken Gördüğü Deliller Bir Araya Gelmiştir).

Gün 62: SCP-4471-2 Yakalandı ve Hiç Dişi Olmadığı Tespit Edildi. Yakalandıktan 6 saat sonra güvenlik kameralarından 6 SCP-4471-2 Daha Görünmüştür Bu SCP-4471-2 nin Kaçırdığı İnsan Sayısına Eşittir. İnsanlara Ne Olduğu Konusunda Teoriler Mevcuttur fakat Kesin Bilgi Değildir

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License