SCP-047

SCP-047

Nesne Sınıfı: Keter

Özel Saklama Prosedürleri: SCP-047 1m×1m×1m ölçülerinde titanyum metalinden yapılma bir kasada saklanmalıdır. Kasanın güçlü bir kilit sistemi vardır ve █ yanlış denemeden sonra ██ qazı ile boğarak öldürür. Kasayı açmaya sadece yüksek yetkili personellerin izinleri vardır.

Tanım: SCP-047 15.3mm çapında paslı bir yüzüktür. Yüzüğün kimyasal ve fiziksel yollarla temizlenmesi başarısızlıkla sonuçlanmıştır. SCP-047 Ajan ██ tarafından ██-da bulunmuştur. Deneyin yüzükle sabit temas halinde ilk 24 saat hiç bir belirti göstermemektedir. 24 saatten sonra işizofreni kayda alınmıştır (Bkz. Zeyilname). Hastalığın seviyesi SCP-047 ile temasta oldukça ilerlemektedir Denek geceleri rüyalarında SCP-047-1 tarafından kovalandıklarını ve varlığın deneyi rüyada öldürdüğünde şiddetli bir baş ağrısıyla uyandığını belirtmiştir. Denek A sınıfı Amnezyan verilse de hiç bir etki göstermemiştir.Denek yüzükle teması kesse de yüzük deneğin parmağında tekrar belirir. SCP-047 ile yapılan testilern tümü intiharla sonuçlanmıştır.

Zeyilname:

Dr.███ ve denek arasındaki görüşme

Dr.███: Şimdi konuşabiliyor musunuz?
Denek: Evet.
Dr.███: Güzel. Bir kaç soru sormamın sakıncası var mı?
Denek: [cevap yok]
Dr.███: Tamam o zaman, kendini nas…(sözü yarıda kesilir)
Denek: O-onu görüyorum. Rüyalarımda. Beni kovalıyor. N-nereye saklansam hemen buluyor.
Dr.███: Nerede kovalıyor?
Denek: O-ormanda. Gece vakti.
Dr.███: O neye benziyor?
Denek: Suratı yok. S-sadece ağzı var.K-kolları ç-ç-çok uzun. Aşırı s-sivri tırnakları var. Derisi beyaz renkte. Ayakları kısa ama ç-çok hızlı koşuyor.
Dr.███: Sizi neden kovalıyor?
Denek: Y-yüzük. Ona aitmiş. Yüzüğü ondan çaldığmız için sinirli. Geri istiyor. Bu yüzden bana işkence yapıyor. Lütfen doktor, yardım edin.
Dr.███: Tamam, tamam sakin olun.
Denek: Artık her yerde onu görüyorum. Gözlerimi açmaya k-korkuyorum.
Dr███: Lütfen gözlerinizi açın. Burada korkulacak bir şey yok.
Denek (gözlerini açar): HAS██. O. O BURADA. O K-K-KÖŞEDE. YARDIM EDİN! YARDIM EDİN!! (bayılır)
Dr.███: Bay████? İyi misiniz? Bay████?. Muhafızlar. Deneye hemen A sınıfı Amnezyan verilsin
Denek (şeytani bir sesle): SİZ ZAVALLI MAHLUKLAR BENİM EN DEĞERLİ EŞYAMI ÇALDINIZ. GÜCÜMDEN KORKUN. KIYMETLİ EŞYAM BANA GERİ VERİLMEDİĞİ SÜRECE BU BU BEDENE İŞKENCE EDECEĞİM.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License