Sıcak havuz!

Eşya ismi:Scp 4000

Obje Sınıfı: Öklid

Özel Saklama Prosedürleri
SCP 3996 Ta4HfC5 kaplı bir odada -50 derece ila 0 derece arasında sürekli değişen sıcaklıkta bir odada tutulmalı. İçeri giren personel herzaman silahlandırılmış olmalı,eğer D sınıfı personel içeri girerse yanında silahlandırılmış 4. Sınıf personel gereklidir. İçeri girmek için O5 yetkililerinden yazılı izin gerekmektedir.

Açıklama: SCP 3996 İçinde magmayı andıran 4000 ila 3500 derece arasında değişen bir madde barındırır. SCP 3996 Dış görünüş olarak küçük bir havuzu andırır. Eğer odaya bir canlı girerse 2 farklı halden birini uygular. Bunların birincisi içindeki maddeyi tüm odayı kaplayana dek çoğaltmak, ikincisi ise içinden bir canlı çıkarıp saldırmak. Genellikle ikincisini uyguladığı görüldü. çıkan canlı fiziksel olarak içeri giren canlıya benzese de aşırı agresif davranışlar sergiler.

Test No1:Odaya bir D sınıfı ve 4.sınıf personel yollandı, havuza yaklaştıklarında havuzun içinden iki adet insanımsı canlı fırladı ve D sınıfına doğru koştular, D sınıfı saniyeler içinde eriyip magmamsı maddeye dönüştü. Şimdi üç taneydiler, 4. sınıf dondurucu mermiyle ateş açtı fakat mermiler işe yaramıyordu, temas anında eriyip aynı maddeye dönüşüyordular. 4. sınıf personelin üzerine atladılar ve 4. sınıf da eriyip onlardan biri oldu ve hepsi havuza geri döndü.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License