Kepler 22b

Lokhorid: Orta kıta Darwin'in doğu nehirlerinde yer alan bu geniş nüfuslu ırk insansı yapıda bir uzaylı ırkıdır. Boyları 1.76 metre ve 1.84 metre arasında değişen ırkın dış görünüşü burun civarı pullu turuncu renkli ve turuncu gözlü bir ırktır. Yüzleri sivridir ve yanaklarında 2'şer delik bulunmaktadır. (Ne işe yaradığı şuan bilinmiyor. Bilim adamları ya şu içinde nefes alma ya da solunum yolunun orada başladığını söylüyor.)
Uprahlar dışında diğer ırkları bilmiyorlar. Barışçıl ve yerleşimci bir ırktır. Şu anda demir çağının sonlarında olduğu düşünülüyor.

Uprah: Orta kıta Darwin'in ortasındaki ve kuzeyinde ki yerlerde geniş göç yolları olan bir ırktır. insansı yapıdadır ve boyları 1.80 metre ve 1.93 metre arasında değişir. Erkekleri iri yapılı kadınları ise narindir. Turkuazımsı bir renge sahip olan bu ırkın şuan demir çağının sonlarında olduğu düşünülüyor. Tek tanıdığı ırk Lokhorid ırkıdır. Göçebe ve savaşçı bir ırktır.

Suyhaayp: Kepler 22b'nin Roberson kıtasının orta ve batısında karışık halde bulunan ve solucan benzeri bir ırktır. Kolları vardır. Boyları 2 metre ile 2.78 metreyi bulan ve turuncu,mavi, sarı, kahverengi, mor, mavi, kırmızı, pembe ve beyaz renklerde gövdelere sahiptirler. Ve kendilerini böyle ayırt ederler. Kabile hayatı süren bu dev ırk şuan bronz çağının sonlarında olduğu düşünülüyor. Hangi ırkları tanıdığı bilinmiyor. Yüzlerinin olmamasına rağmen nasıl yemek yedikleri ve gördükleri bir sır.

Fyorlard: Golemen kıtasının batısında bulunan dev yağmur ormanlarında yaşayan, bitkiye benzeyen bir uzaylıdır. Boyları 1.45 ve 1.78 arasında değişir. Sağ ve solunda eşit olarak 3'er siyah göz bulunur. Burunları içtedir. Kol sayıları 2-6 arasında değişen bu garip ırkın çok fazla gizemi vardır. Nasıl doğurdukları, ne ile beslendikleri ve benzeri. Irkın arkası aşırı farklı renkte yapraklardan oluşur. Hiç bir ırkı tanımadıkları düşünülüyor. Şu an Maya'lar gibi yaşadıkları gözlemlendi.

Chovavar: chovavar ırkı Golemen ve Roberson kıtasında bulunan 1.60-185 boyunda humanoid bir ırktır. Irk gezegendeki diğer ırklardan daha teklonojiktir. Tüm ırkları tanırlar. Pre-sapient ırklarını evcilleştirmiştir. Yerleşimci ve bilimsel bir toplumdur. Nüfuslarının 600 milyon olduğu düşünülüyor. Irk şu anda rönesans çağının sonlarında. Dış görünüşleri insana benzese de yaşadıkları yerlerdeki bakterilerin milyonlarca yıllık evrim ile bu ırkın cildine işlemiş ve evrim onlara karışık renkli bir cilt sunmuştur. Irk şu anda çok sayıda ülkeye ayrılmıştır.

Durp:Durp ırkı Golemen kıtasına bağlı orta büyüklükte bir adada bulunan yumuşakça türü bir ırktır. Irkın boyu 1.45-1.60 arasında değişir ve mavi-beyaz renktedirler. Irk bir arada yaşar ve adanın sahil ve orman kesimini sahiplenmiştir. İki yaşamlı oldukları düşünülüyor. Irk hakkında başka bir bilgi bulunmamaktadır.

İjgut: İjgut ırkı Darwin kıtasının güney ova ve ormanlarını işgal etmiş aşırı savaşçı bir ırktır. Bu ırk 3 metre civarında bir boya sahiptir. Sayıları fazla olmasa da kıtanın güneyi bu ırka aittir. Irk'ın ateş yakmayı bile bilmediği düşünülüyor. Soğuk dağlık alanlar ve Darwin çölü sıcağına rahatlıkla dayanıyorlar. Lokhorid ve Uprah ırkı için büyük bir tehdit olan İjgut'lar güneye gelen her akıllı yaşam formuna saldırmaktadır. Irk çiğ et ve ağaç kökü ile beslenir. Irkın derisinin taş kadar sağlam olduğu düşünülüyor. Haklarında başka bir bilgi yok.

Haka: bu minik ırk memeli türüdür. Boyları 1 metre ile 1.30 metre arasında değişir. Irkın kafası karınca yiyen gibi vücudu ise insanın küçük versiyonudur. Irkın sürati ve diplomatik yeteneği ile chovavar ırkı tarafından korumaya alınmış bir pre-sapienttir. Irk artık chovavarlar ile aynı haklara sahip olsa da gözlemler sonucu bu ırk chovavar ırkından daha az zeki. Irk Chovavar ırkının yaşadığı coğrafyada yaşar. Pre-sapient türünden çıkarılması Dr. Demo tarafından sunuldu. Şuan bekleniyor.

Varvian: Varvian ırkı tüm gezegende bulunan, kolları ve kollarından ayrı 2'şer kanadı bulunan kuşa benzer bir ırktır. Chovavar, Uprah ve Lokhorid ırkı tarafından evcilleştirilip gözcü olarak gönderilirler. Kendi çaplarında belirli dağlarda toplanan ve garip danslar sergileyen sayıları fazla olan bir ırktır. Boyları 76 santim ve 1.36 metre arasında değişir.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License