SCP-[Bilinmiyor]
rating: 0+x

Madde #:SCP-[BİLİNMİYOR]
Kod Adı:Kanlı Kutup
Obje sınıfı:Güvenli

Özel Saklama Prosedürleri:Bu SCP 0 ile -40 derece arası saklanmalıdır ve her gün SCP’nin bulunduğu yere düzenli olarak avlayacağı bir av bırakılmalıdır. SCP’ye zarar verecek bir eylemde bulunulmamalıdır.

Eğer bu prosedürlere uyulmaz ise SCP bulunduğu ortamı bir kaos ortamına çevirebilir.

Açıklama:Kanlı Kutup, bakıldığında bir kutup tilkisi gibi görünür. Çok uysaldır çokta cana yakındır. Kendine zarar veren biri olmadığı sürece başkasına saldırmaz.

Koku alma yeteneğinin normalden 1000 kat daha fazla olduğu keşfedilmiştir.

Kanlı Kutup ilk kez Grönland ██████’ta 03/██/201█ tarihinde bulunmuştur. Ve hızlıca Site [VERİ ÇIKARILDI] gönderildi.

Bu SCP’yi bütün personelin görebilmesi mümkündür. Bu SCP’nin güvenliğinden 10 tane 4. seviye yetkiye sahip personel sorumludur.

Kanlı Kutup ne kadar da uysal olursa olsun onun yanına izinle girilmek zorunludur. İzinsiz bir girişte izinsiz giren kişi ya imha edilir ya da Kanlı Kutup’un yemek menüsüne girer. Buna yetkili personelde dahildir.

Kanlı Kutup’un yanına gidebilmek için 5 kere aramadan tam notla geçmeniz gerekir (eğer 5 kez tam notla geçemezseniz sorgulanırsınız), daha sonra özel olarak tasarlanmış ısı yalıtımlı giysi giyilir ve Kanlı Kutup’un yanına gidilir ve hep yanınızda yetkili bir personel bulunması zorunludur.

Kanlı Kutup için yukarıdaki özel saklama prosedürlerine uyulmaz ise olacaklar şöyledir. İlk önce Kanlı Kutup’un gözleri kırmızıya döner sonra kafası yerinde çıkar ve onu takip eden omurga uzamasıyla kafası ve kuyruğu uzayan omurga sayesinde boyları değişir. Daha sonra kolları ve bacakları uzarken pençeleri birer el formunu alırlar. Kanlı Kutup iki ayağının üstünde yürümeye başlar ve çok fazla öfkeyle dolar. Durması için binanın her yerindeki kişileri öldürmesi gerekir. Boşu boşuna kaçmaya çalışmayın gelişmiş koku algısıyla sizi hemen bulabilir

Bu olay daha önce Site [VERİ ÇIKARILDI] gerçekleşmiştir

Kanlı Kutup hakkında en iyi bilgiye sahip olan kişi Profesör Doktor ███ █████ bir ay önce evinde sadece kafası yenmiş ve kafatası gözükür bir biçimde bulunmasaydı Kanlı Kutup’a SCP sayısını verecekti. Profesörün belgeleri gözden geçirilirken tesadüfen bu takma ada rastlanmıştır. Ve Profesöre olan olaya neyin sebep olduğu bilinmemektedir.

Kanlı Kutup'a ait olan bütün fotoğraflar gizlidir ve ██. arşivde saklanmaktalar.

Birkaç gün önce gerçekleşen yangında ██. arşivde yok olmuştur. Yangının neye sebep olduğu bilinmiyor.


İlgili Haberler:

Not:Bu notu gören herkes eğer 4. seviye ve üstü bir yetikiye sahip değilse bakmasın yoksa konumunuz bulunup imha edileceksiniz.

http://scpvakfisandbox.wikidot.com/8293

Profesör Doktor ███ █████'ın ölümüne sebep olan SCP!

http://scpvakfisandbox.wikidot.com/sueluek

██. arşivin yanmasından sorumlu SCP

http://scpvakfisandbox.wikidot.com/1000

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License