SCP-100-TR

Madde: SCP-100-TR

Nesne Sınıfı:Öklid

Özel saklama prosedürleri: SCP-100-TR bir ihlal durumunda tamamen karanlık ve içeriden aydınlatılması mümkün olmayan bir odada canlının hafızası sıfırlanacaktır.
SCP-100-TR 5 ye 5 metre genişliğinde ve 2 metre uzunluğunda bir odada tutulmalıdır, Oda sürekli olarak normal oda sıcaklığında tutulmalıdır.
SCP-100-TR beslenme için odasının tavanındaki insansız ve zarar verilemez ve yetkili personellerin dışında kimsenin güç kullanımı ile açılamayacak dayanıklılıkta kapaktan besin maddelerinin bir tepsi ile verilmelidir. SCP-100-TR'nin tutulduğu oda kurşun geçirmez camlar ve arkasında 5 metrelik ████ walt elektrik ile sürekli ısıtılan metal duvarlar bulunmalıdır.

açıklama:SCP-100-TR Türkiye'nin █████ şehrinde X:██ Y:██ Z██ Konumunda bulunmuş Dünya'dan olması muhtemel olmayan bir canlıdır. Bu canlı gördüğü her şeyin bire bir kopyasına dönüşebilen ve vücut uzuvlarını gördüğü her kesici ve ya ateşli silaha dönüştürebilmektedir
SCP-100-TR kendisine tehdit unsuru olarak düşündüğü her şeyi yok etmeye çalışan ve yok edene kadar ne seviyede hasar alırsa alsın asla durmayan bir canlıdır. Canlı normal koşullarda jelimsi bir katılığa sahiptir ancak tehlikede olduğunu hissettiği zaman sertleşen bir yapıya sahiptir. Yapılan bir deneye göre canlı sadece kesikler ile hasar almaktadır. Yapılan deneyde canlının jel formda kalması sağlanmıştır, deney süresinde ona ateş edildiğinde bütün kurşunların içinden geçtiği ve onda bir hasar kalmadığı gözlemlenmiştir ve ona karşı kullanılan ateş silahlarının da etki etmediği, lazer silahı kullanıldığında ateş edilen lazer in içinde kırılıp farklı bir yöne silahtan çıktığı halinden çok daha kuvvetli bir şekilde gittiği gözlemlenmiştir. Bunun yanı sıra sertleştiği zaman canlının hareket edemediği gözlemlenmiştir. Canlının konuşma özelliği vardır. Canlının zeka seviyesi yeni bir dili, dilin zorluğu fark etmeden 1 saat içerisinde öğrenebilmesine olanak sağlar.Canı karşısındaki kişiye onun zararlı bir kişi olduğunu düşünmediği sürece saygılı davranmaktadır. SCP-100-TR ile Profesör ████████ arasında geçen üst seviye gizlilikte saklanan bir konuşma aşağıdadır:

Profesör ████████:Merhaba SCP-100-TR
SCP-100-TR:Merhaba, kimsiniz diye sormak isterdim ancak sormanın bir manası yok kolunuzdaki pahalı marka saat ve üzerinizdeki hafif kırışık ancak bu gün sabah ütülenmiş gömleğiniz anlatıyor ki yeni evlenmişsiniz özel hayatınız var tutulduğum yere ve sürekli izleniyor olmamdan dolayı buradaki üst mevkili birisisiniz ve üzerinizde bir sürü farklı canlı kokusu var yani burada benim gibi sizden farklı canlılarla konuşan kişilerden birisi sizsiniz. Ve üzerinizde hiç barut kokusu yok bu buradaki kişilerin ya çoktan eğitilmiş askerler olduğunu ya da burasının askeri bir yer olmadığı anlamına gelir eğer yalnış düşünüyorsam düzeltin ancak şimdilik buranın askeri bir yer olmadığını ve sizin bir profesör olduğunuzu düşünüyorum.
Profesör ████████:Evet çoğu dediğin doğru ancak en son biz insanlardan başka bir canlı ile konuşalı aylar oluyor kokusunu alman imkansıza yakın ve burası sizi insanlardan insanları da sizden korumak, sizi güvenceye almak ve sizi muhafaza etmek için kurulmuş bir organizasyon sizleri deneylere tabi tutmak ve kaçmanızı engellemek için hem bilim hem de askeri güç kullandığımız bir yer. Yani düşüncelerinin hepsi yanlış değil ancak yanlışlar göz ardı edilemeyecek kadar büyük tümevarım ve tümdengelimini geliştirmen gerek.Neyse buraya gelme amacım seninle tatlı bir sohbet etmekten çok seninle ve varsa senin türün ile ilgili bilgi toplamak
SCP-100-TR: Pekala profesör ancak ben ve türüm hakkında ilgi sahibi olmanız biraz zor olabilir çünkü bir hafıza kaybı geçirdiğim söylenebilir.
Profesör ████████:Normalde bir canlının sadece hafıza kaybı geçirdiğini söylemen buna inanmamızı
sağlamaz ancak beyinin olup olmadığını bilgini nerede sakladığını bilmiyoruz bu yüzden yapabileceğim bir şey yok ancak hatırladığın her şeyi bana söylemeni senden rica etmek durumundayim.
SCP-100-TR: Elbette profesör aklıma gelen her bir hatırayı sizinle paylaşacağım hatırlamak benim için ve öğrenmekte sizin için büyük bir nimet olacak

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License