SCP-TR-002
rating: 0+x
images_2.jpeg

SCP-TR-002'nin İçindeki Bir Varlık Dışarıya Bakmaya Çalışıyor

Madde #: SCP-TR-002
Nesne Sınıfı: Güvenli

Özel Saklama Prosedürleri: SCP-TR-002, 6m3, ışıksız bir odada tutulmalıdır. Konunun odasından beklenmedik bir ses gelirse odaya sinir gazı pompalanacaktır. Bunun dışında ayna kırılmamalıdır.

Açıklama: SCP-TR-002, sıradan bir ayna gibi görünür. Ancak ayna ile 10 saniyelik fiziksel temas, aynanın farklı bir evrene açılan bir kapıya dönüşmesine sebep olur.
Aynanın içine bir kişi girerse, kişi bizim dünyamıza benzeyen bir dünya ile karşılaşacaktır. Bu dünyanın bizimkinden farkı her zaman olan gri bir sis tabakası, yeşil bir güneş, siyah denizler ve turuncu bitkiler vardır. Boyutun içerisinde çok dikkatli olmak gerekir. Boyut saldırgan ırklar tarafından korunmaktadır. Boyuttan çıkmak için tüm aynalar kapı görevi görecektir.
Deney Girişi-1


Denek: D-02395234
Yaşananlar: D-02395234 aynaya girdi. Yaklaşık 1 saat boyunca iç boyutta kaldıktan sonra Dr. Magno'nun odasındaki aynadan çıktı. Ancak aynadan çıktığında el ve ayak serçe parmakları fark edilmeyecek kadar iyi bir cerrahi işlemle alınmıştı. D-02395234 ne yaşadığı hakkında konuşmak istemedi. D-02395234 olaydan 3 gün sonra ölü bulundu.
Otopsi Raporu:
İsim: [VERİ ÇIKARILDI]
Doğum Tarihi: [VERİ ÇIKARILDI]
Ölü Bulunduğu Tarih, Saat: 02/03/[VERİ ÇIKARILDI]/07:47
Ölü Bulunduğu Yer: Site-401, Kat -3, Sınıf-D Hücreleri, Hücre 21.

DIŞ MUAYENE


169 boyunda, 80 kg ağırlığında, kahverengi gözlü, kahverengi saçlı, esmer tenli, sünnetli bir erkek cesedinde; ölü katılığının devam ettiği, beyazlaştığı görünmektedir. El ve ayaklarda hafif morarma başladığı biliniyor.

Tulumun sol bilek kısmı, dirseğe kadar tamamen kan ile kaplanmıştır. Araştırmadan sonra kişinin bileğini kendisinin ısırarak intihar ettiği tespit edilmiştir.

Deney Girdisi 2


Denekler: General Azur, Tagata-e-Faʻavavau, ALB. Selimtan G. (A.P.A.B.-192)[Detayları görmek için aşağıya ininiz.]
Yaşananlar: Takım hazırlıklarını yapıp aynaya girdi. Yaklaşık 3 saat Boyutun içinde kaldılar. ALB. Selimtan G., Kolunu omuzundan itibaren kaybetmişti. Sebebi bilinmiyor.
scp
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License