SCP-004-SJU

Madde #: SCP-004-SJU

Nesne Sınıfı: Kararsız Iblis

Özel Saklama Prosedürleri: SCP-004-SJU her yeri 10 metrelik olan Titanyum korumalı ve yarısı çeyrek asidik suyla doldurulmuş bir odada tutulmalıdır. Test ederken 4 tane Sigma sınıfı personel gereklidir ve Sigmalara 1 tane Toxic kıyafeti ve asitlere karşı korumalı dalgıç maskesi gerekir. (tüm kafayı kaplıcak şekilde)

Açıklama: SCP-004-SJU 5 metrelik ve kardeşleriyle yaşayan bir balıktır. SCP-004-SJU sürekli kaçmaya çalışır ve fazla tehtid gösterir.
SCP-004-SJU insanlardan nefret eder ve onları yok etmeye çalışır. Her zaman sinirlii ve aggresif olan SCP-004-SJU gözlenmiştir ve 1 yılda 3 kez yorulup uykuya daldığı farkedilmiştir. SCP-004-SJU nedense sürekli acı sesleri çıkartır ve sudan çıkmış balık gibi hareketler yapar veya sürekli hareket eder. Bilim Adamları bunun asitten kaynaklandığını düşünmüyolar. Çünkü SCPF: YA onu yakalamaya çalışırken SCP-004-SJU kendisini korumak için ağızından siyah asit püskürüp duruyodu.

SCP-004-SJU 2███ yılında Europe'ye araştırmaya giden kaşif gurubu tarafından buzun altında yüzerken görülmüştür .SCP-004-SJU 46 kez kaçmıştır. SCP-004-SJU ile ilgili daha çok araştırma ve gözlemleme yapınca SCP-004-SJU'nun boğazında bir 15 santimlik yılanımsı bir şey bulunmuştur. (X-Ray ile yapılan araştırmadan sonra) SCP-004-SJU Bir gün boğazındaki yılanımsı yaratığı çıkarmış ve ondan sonra rahatsızlık ve acı sesleri çıkarmayı bırakmıştı.

Yılanımsı yaratık ise hemen öldürülmüştür. Çünkü bu yılanımsı yaratığın diğer canlıların ağızından içeri girip onları içten öldürdüğü fark edilmiştir ve bu daha fazla personel ve SCP kaybı yapmasın diğe öldürülmüştür. SCP-004-SJU Eskiden Kararsız olarak Bilinsede 2 neden yüzünden Iblis olmuştur. SCP-004-SJU sürekli dikkatli davranır ve bazenleri kaçmaya çalışır. Tam 85 RSF,SF,SP ve 78 SEF,SSF öldürmüştür.SCP-004-SJU bu yüzden Sınıfı ''Iblis'' yapılmıştır. Ve 2. Nedeni ise SCP-004-SJU bazenleri şeytani bir halde davranır veya şeytana benzeyen sesler çıkartır. Ve SCP-004-SJU Insan dilinde konuşabiliyodur(azda olsa).

[Dr. X███ ve SCP-004-SJU'nun Ropörtajı]
[Dr. X███]: Merhaba.
[SCP-004-SJU]: garip makineye benzeyen sesler *
[Dr. X███]: … .insan dilinde konuşabilirmisiniz?
[SCP-004-SJU]: evet,rahatça Konuşabilirim… Sen Nesin? Insanlara benzemiyosun.
[Dr. X███]: Bir Mutasyondan dolayı anomaliyim,ama burdaki soruları ben sorarım.
[SCP-004-SJU]: Nedenmiş? illahi o aptal vakıfmı soracak! * hırıldama sesleri *
[Dr. X███]: Sakin Olabilirmisin?
[SCP-004-SJU]: Olabildiğimce Sakinim.
[Dr. X███]: Tamam,Sen insanlardan neden nefret ediyosun?
[SCP-004-SJU]: Onları yemek olarak görüyom.
[Dr. X███]: Emm.. Tamam.
[Dr. X███]: Ve neden Sürekli kaçmaya çalışıyon?
[SCP-004-SJU]: burası dar bir oda.Suyun altına dönmek istiyorum.
[Dr. X███]: Ve ağızından asidi nasıl püskürüyon?
[SCP-004-SJU]:Sürekli Su içiyordum. Ve o Su boğazımda bikaç işlemden geçiyo ve asit olarak sizde olmayan bir organıma depolanıyo. Istediğim zaman o organdaki boruyu açıp kapatabiliyorum ve açıkken o asit ağızıma gidiyo ve ağızımdan nefes aldığımda asit çıkıyo.
[Dr. X███]: Tamam-
[Güvenlik Görevlisi] Bukadar bilgi yeter.Ropörtajı kapatabiliriz.
[Dr. X███]: Anlaşıldı Ropörtajı Bitiriyoruz.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License