SCP-006-TR-TASLAK
rating: 0+x
manisa-da-bag-evi-kul-oldu.jpg

SCP-006-TR'nin ilk test öncesi fotoğrafı


Madde #:SCP-006-TR
Obje sınıfı:Öklid Keter

Özel Saklama Prosedürleri:5 Kilometrekarelik alanın içinde MTF'ler ve SCP-006-TR ile ilgilenen personeller dışında hiçbir canlı yaşamamalıdır. 10 Kilometrekarelik alanada Seviye 3 ve üstü personel dışında bir kişinin girmesi yasaktır. Aksi halde giren kişilere B ve C sınıfı Hafıza silme ilacı vermek serbesttir. Zor durumda kalındığında kişinin öldürülmesi serbesttir. İlk 5 kilometrekarelik alanın içinde MTF personellerinin evi ve gözcü kuleleri bulunur. SCP-006-TR ile ilgilenen diğer personellerinde evi ve kendilerine özel çalışma alanları bulunur. Diğer 5 kilometrekarelik alan ve 10 kilometrekarelik alan arasındaki bölgede Çevrede farkındalık yaratmayan ve çevreye uyum sağlamış MTF evleri ve diğer personellerin çalışma alanları bulunur.

Açıklama:SCP-006-TR Türkiye'de Manisa'nın █████████ ilçesinde bulunan bir tür bina görünümlü yapıdır. Etrafında Çiftlikler ve bağlar bulunur. SCP-006-TR yerinden sökülemediği için SCP-006-TR etrafında güvenli saklama alanı bulunuyor. SCP ajanlarının Bu alanda kayıp kişilerin ve hayvanların bulunması üzerine birkaç inceleme sonucunda O5 yetkililerinin de izni ile SCP-006-TR ve etrafı saklama alanına çevrilmiştir.

SCP-006-TR iki katlı sıradan bir bağ evini andıran görüntüye sahiptir. Üst katı hiçbir işleve sahip değildir ve bilinmeyen bir sebepten ötürü yanmış ve kül olmuştur. Alt katında ise 2 küçük pencereye ve 1 giriş kapısına sahiptir. Giriş kapısının hemen yanında üst kata geçiş sağlayan bir merdiven bulunur. Evin etrafında 2 tahta sandalye ve 1 küçük masa bulunur. Evin etrafında 2 tane elektrik direği ve 1 küçük elekrik kutusu bulunur. Elektrik direkleri ve ev aletlerinin SCP-006-TR'ye etkisi yoktur. Sıradan bir ev görünümü oluştursun diye bu aletler kaldırılmamıştır.

SCP-006-TR'ye kapıdan giren maddelerin tam ██ dakika içerisinde SCP-006-TR'nin içinden yok olduğu ve tarla içerisinde rastgele bir yere gittiği gözlemlenmiştir. SCP-006-TR'nin kendine ait tarlası ███ metreküplük bir alan içerisindedir. Ayrıca bu madde nasıl olduğu bilinmemekle birlikte birebir aynı sıcaklıkta fakat fiziksel hali değişmiş bir geliyor. Birkaç deneme sonucu sadece katı maddeleri sıvı hale getirdiği gözlemlenmiştir.

04i9p0ha49tz.jpg

SCP-006-TR'yi kontrol eden elektrik kutusun ufak bir bölümü


SCP-006-TR bulunduktan █ ay sonra elektrik kutusunun içinde bilinmeyen bir dilde birkaç yazı bulunmakla beraber birkaç düğme ve kol bulunmaktadır. Bu Elektrik kolunu ██ günde ne işe yaradığı çözülmüştür. (Bu aletin kullanım kulavuzu bkz. Ek belge 313-D) Bu elektrik kutusu süreyi, giren fiziksel hali, çıkan fiziksel hali ve sıcaklığı ayarlayabiliyor. Ayrıca bu alet bilimin daha keşfetmediği 5 fiziksel hal içeriyor;
1-[SANSÜRLENMİŞTİR]
2-[SANSÜRLENMİŞTİR]
3-[SANSÜRLENMİŞTİR]
4-[SANSÜRLENMİŞTİR]
5-[SANSÜRLENMİŞTİR]
SCP-006-TR'nin sadece 1 fiziksel hale sahip madde ve maddelerde kusursuz çalışıyor. (Mesela sıvı halde bir veya daha fazla madde) Fakat SCP-006-TR'nin 1'den fazla fiziksel hale sahip madde ve maddelere karşı uyumlu olmaması sonucu çok anormal sonuçlar veriyor.

Ek belge 873-D:
SCP-006-TR'ye yapılan ilk insan testi;

SCP-006-TR, Giriş:Katı/Sıvı/Gaz/(Diğer fiziksel haller) Çıkış:Katı/Sıvı/Gaz/(Diğer fiziksel haller) Süre: 10 dakika Sıcaklık:293,15 Kelvin
Personel D-637'ye 1 adet ses cihazı, 1 adet 200 megapiksel son derece sağlam canlı kamera, 2 adet 1 litre su, 3 adet enerji barı ve sırt çantası verilir. Bu testin amacı SCP-006-TR'nin işleyişini anlamaktır. Bu Giriş ve Çıkış ayarlarına göre giren bütün maddelerin aynı şekilde çıkması gerekiyor. İlk 5 dakika Personel D-637 bütün odayı kayıt ediyor ve hiçbir değişikliğin olmadığını söylüyor. 6. dakikada ses cihazı bozuluyor ve kapı açılamıyor. Dışarıdan gelen hiçbir sesi duymuyor. Fakat kamera sorunsuz çalışıyor. 8. dakikada bilinmeyen bir dilde yaşlı bir adam sesine benzeyen bir ses ile biri konuşmaya başlıyor ve konuşma bitince kamera bozuluyor ve geri kalan 2 dakikada neler olduğu bilinmiyor. 10 dakika sonunda kapı açılıyor ve içeride hiçbirşey olmadığı görülüyor. Personel D-637 arazide bulunuyor ve test hakkında hiçbirşey hatırlamıyor. Personel D-637'nin arkasında sırt çantası vardır. Ve içinde pet şişe ve enerji barı vardır fakat kafa mikrofonu ve kamera bulunamaz. Doktor ██████, SCP-006-TR'nin bu testten sonra bilinçli olduğu ve tehlike arz ettiğini söyler. Fakat O5 yetkilileri yetersiz delil ile testlere devam edilmesi gerektiğini söylerler.

SCP-006-TR'ye yapılan diğer insan testleri;
SCP-006-TR, Giriş:Katı Çıkış: Sıvı Süre: 10 dakika Sıcaklık:293,15 Kelvin
Personel D-9831'ye ilk test ile aynı malzemeler verilir ve SCP-006-TR'nin içine atılır. İlk test ile birebir aynı olaylar olur fakat 5 dakika içerisinde Personel D-9831'nin kendini iyi hissetmediğini ver derisinin erimeye başladığını söyler. Ve kan kusmaya başlar. 10 dakika sonrasında yine bütün maddeler yok olur ve Personel D-9831 bulunur. Tamamen sıvı halde olan D-9831 ve sırt çantası oldukça dehşet verici bir görünüşe sahiptir. D-9831 bütün hayati fonksiyonlarını kaybetmiştir.

SCP-006-TR, Giriş:Sıvı Çıkış:Katı Süre: 10 dakika Sıcaklık:293,15 Kelvin
Personel D-9434'ye yine aynı malzemeler verilir ve SCP-006-TR'nin içine atılır. Yine aynı olaylar olur ve Bu sefer Personel D-9434 ilk 5 dakikada metabolizmasının yavaşladığı ve nefes alamadığını söyler. 5 dakika içerisinde bayılır ve ölür. 10 dakika sonunda yine Personel D-9434 bulunur ve diğer testlere göre çok daha rahatsız edici bir görüntü çıktığını söylerler. Otopsi sonucu Personel D-9434'nin bütün vücudu katı haldedir. Fakat 4. teste geçilmeden önce gece saat 2.46'da büyük bir patlama sesi duyulur. SCP personelleri SCP-006-TR'nin yanına giderler. Fakat ortada hiçbir hasar veya değişiklik görülmez. Nereden geldiği bilinmemekle birlikte bu sefer ingilizce dilde biri konuşur;

Garip Ses:Derhal burayı terk edin! Testlerinizin amacını ve kuruluşunuz amacını biliyorum. Burayı kaydeden kamera bu mesajı bir uyarı olarak kabul edin. Bu cihaz (SCP-006-TR) hakkında daha fazla bilgi öğrenemeyeceksiniz.

[SCP-006-TR etrafındaki herkes acı içinde bağırırlar ve kamera görüntüsü kesilir.]

Bu olaydan sonra SCP-006-TR etrafındaki bütün personeller Manisa'da bazı ağaçların tepesinde vücutları parçalanmış şekilde bulunurlar. O5 Personelleri SCP-006-TR'deki güvenlik önlemlerini arttırırlar ve SCP-006-TR hakkında testlere ara verilir. Ayrıca SCP-006-TR henüz kavranamadığı için öklid sınıfındaydı. Fakat Bu olaydan sonra nesnenin bilinçli, zeki oluşu ve kuruluşu tehlikeye attığı için Keter sınıfına alınmıştır. SCP-006-TR'nin derhal yok edilmesinin kararı henüz verilememiştir. SCP-006-TR yerinden çıkmadığı için bu karar verilememiştir.

Ek belge 313-D:[BİLGİ GİZLENMİŞTİR]

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License