[Protokol:024-TR Kapsamında Gizlendi]

O5-TR Konseyi Emri İle


Bu dosyanın belirli kısımları Mavi Kan şifreleme yöntemi ile şifrelenmektedir.

SCP-024-TR Üzerindeki araştırmalar hala devam etmektedir. Paylaşılan resimler ve bilgiler, temel olarak kesinliği bilinen bilgilerdir. Tam bilgileri görmek için Seviye-4 veya üstü personel ile iletişime geçiniz.

Protokol:024-TR

Madde #: Protokol:024-TR
Nesne Sınıfı: Öklid (Potansiyel Keter)

images_7.jpeg

Fig. 1.1. Bölgenin içerisindeki bir tasvir.

Özel Saklama Prosedürleri: SCP-TR-024 adı verilen bölgenin içerisine ve etrafına kontrol noktaları, gözetim kuleleri ve araştırma bölgeleri kurulmuştur. Bölgenin yerli türleri üzerine kapsamlı araştırmalar yapılarak zararlı ve yararlı etkileri, düşünme kapasiteleri, kökenleri öğrenilmeye çalışılacaktır. Ayrıca insanların içeriye girmesini engellemek adına bölge içerisinde aşırı tehlikeli bir patojen olduğu, bulunan patojen hakkında araştırma yapıldığını ve bu bu sebeple bölgeye yaklaşmanın tehlikeli ve yasak olduğu hakkında tabelalarla uyarılacak, M.O.A.P. üniforması giyen askeri birlikler etrafta nöbet tutacak ve bölgenin etrafı elektrikli çitler ile kapatılacaktır.

Kapsama Güncellemesi-001: Bölgede bulunan bir mağaradan yayılan radyasyon yüzünden bölgenin yakınına Tesis-A-024-TR kuruldu.

Kapsama Güncellemesi-002: Bölgedeki bazı zeki canlılar ile iletişime geçme çabaları işe yaramıştır. Bölgedeki zeki ırklar ile röportajlar yapılmıştır.

scpagac.jpg

Fig. 2.1. Keşif Deneyi-24-TR-A'da Işımaya Maruz Kalan Dr. Yukan Carl.

Açıklama: SCP-TR-024, [GİZLİ BİLGİ] km2'lik bir alandır. Bu alanın içinde çeşitli şehir, orman, deniz ve akarsu yapıları bulunmaktadır. Bölge içerisinde Dünya'ya ait olmayan canlı türleri bulunmaktadır. Bölgenin bazı yerleri, bilinmeyen kaynaklardan yayılan bir çeşit ışımadan dolayı dış dünyadan olan cisimlerin kimyasal veya fiziksel yapısını değiştirmektedir.

SCP-TR-024'nin içerisinde bazı kökeni bilinmeyen yazıtlar ve işaretler bulunmuştur (Konu hakkında Fig. 1.1.'e bakınız). Bu işaretlerin bölgede olan anormal fiillerin sebebini anlatıyor olabileceği düşünülmektedir. Bunun yanı sıra, daha önceden Okyanusya Federal Devleti'nde bulunan, Site-TR-134 ortadan kayboldu, birkaç hafta sonra site, içindeki herşey ile birlikte SCP-TR-024 içerisinde tekrardan ortaya çıktı. Site-TR-134 içindeki SCP'ler bölgeye çok iyi uyum sağladı. Olaydan sonra bölgede çok fazla anormal varlık bulunmaktadır.

Ek Belgeler-1 [Önemli Bölgeler (Saf Dosya: onemli-bolgeler)]


Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License