Scp 025 Tr Taslak

Eşya:SCP-025

Obje Sınıfı: Güvenli

Özel saklama prosedürleri: SCP-025 sadece test süresince açılabilir. giriş kodları sadece yetkili araştırmacılara ve güvenlik görevlilerine verilmiştir. Başka bir saklama prosedürü gerekmez.

Açıklama:SCP-025 0.97 m x 0.62 m x 1.95 m boyutundaki ahşap bir dolaptır.içinde farklı zaman dilimlerinden kıyafetlerle doludur. Çekmecesinde bulunan gazate küpürleri ve makaleler, SCP- 025-1' oluşturmakta olup 1920 lerin tarzıyla uyuşur. Farklı zaman dilimlerindeki giysiler tarza göre değişir; Örnek vermek gerekirse, polyester bir tişört ile kömür renkli çizgili pantolon 1970lerin tarzıyla uyuşuyor. Scp 025' in barındırdığı giysilerin tek benzer yönü hepsinin berbat durumda olması; Gün geçtikte sökülmeye ve yırtılmaya başlamış, sökükler ve yırtıklar nadir değil.

SCP-025'ten herhangi bir eşya giyildiğinde, giyen kişi 24 saat içinde ya ölür yada bir kaza geçirir. Ölüm nedenleri her zaman yukarıda belirtildiği gibi giysilerdeki kusurlar neden olmuştur, fakat alakasız bir olay gibi gözükür. Uçları kesik veya yırtık bir eldiven giymek basit bir mutfak kazasıyla parmakların kopmasına neden olur; Benzer şekilde, kolsuz bir panço giymek vahşi bir hayvan saldırısında veya araba kazasında kolun kopmasına neden olur. Eğer giyen kişi korunuyorsa deriyi yok eden bir hastalık başalar ve ilk giysinin olduğu yerden başlar, veya eşyanın bulunduğu yerdeki bir organın rahatsızlanması ile acı çeker. Oluşan kazalardan giyenin ardı ardına olabilir veya olmayabilir; gözlemlenen kazaların rotalarını kazanın hızı nedeniyle araştırılamamıştır. Mümkünse kurbanların silahlandırma için labratuvara alınması önerilir.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License