Scp 041 TR Taslak

Nesne Sınıfı:Keter

Özel Saklama Prosedürleri:SCP-041-TR, Tesis-█-TR'de 3 Katmanlı özel bir bölgede tutulmaktadır.1. Katmanı █████ alaşımından oluşan, 15m2 alana, 5 metre yükseliğe, herhangi bir kaçma girişimi için 7/24 güç kaynağı tam dolu olan 6 Elektro-Taret monteli duvara sahip olan bir odada saklanmaktadır. SCP-041-TR eğer 1. Katman'dan kaçmayı başarırsa 2. Katmana giriş yapar.

2. Katman, █████ alaşımından oluşan, 4 metre yüksekliğe, 70 metre uzunluğa, 7 metre ene sahip bir koridordur. SCP-041-TR, 2. Katman'a girerse ağır radyasyon gazı salınır ve Saklama Odası'na dönmesi için zorlanır. SCP-041-TR eğer 2. Katman'dan kaçmayı başarırsa 3. Katmana giriş yapar.

3. Katman, █████ alaşımından oluşan, 20m2 alana, 4,5 metre yüksekliğe sahip bir odadır. 3. Katman, her biri yaklaşık ███ Watt'lık atış yapabilen elektrik silahlarıyla donanmış 20 MTF birimi tarafından korunur.

SCP-041-TR eğer 3. Katman'dan da kaçmayı başarabilirse Tesis tamamen kilitlenir ve özel bir MTF birimi gelip SCP-041-TR'ye Yeniden Saklama işlemi uygular.

SCP-041-TR, günlük olarak bir küçükbaş hayvan ile beslenmelidir.

Açıklama:SCP-041-TR, yaklaşık 1,90 boylarında ve 95 kilo olan, her tarafı siyah ve koyu kırmızı kanımsı bir renkten oluşan bir madde ile kaplı, insanımsı bir yırtıcı görünümündedir. İstediğinde el ve kol aralarında bir bölgeden ince, güçlü ve kas benzeri yapıda, zıpkına benzeyen uzantıları hızlıca fırlatıp kendini yüksek bölgelere kolayca çekebilir, avına fırlatıp kendini ona doğru fırlatabilir.

SCP-041-TR'nin derisi 50 Kalibrelik mermi yaralanmasına karşı tamamen dirençlidir. Elektrik, ses ve enerji saldırıları en fazla %39 oranında işlev görmektedir. Radyasyon %62 oranında etkilidir. (Sonuçlar bir balinanın direncine göre ölçülmüştür)

Etçil bir şekilde beslenmektedir. Zeka testleri sonucu IQ'sü 90 civarında bulunmuştur. Konuşma yetisine sahiptir ancak bunu çok nadiren kullanır. Konuştuğu insanların rüyalarında SCP-041-TR'yi görme olasılıkları vardır ve bu rüyalarda genellikle SCP-041-TR kurbanı avlamaktadır. Bu rüyalar zamanla depresyona, rüyada uzuvların koparılması sonucu rüyada kopan uzuvların bulunduğu bölgelerde uyanılınca acı çekilmesine neden olur ve bu acı zamanla artar(Konuşma Kaydı'na bakınız). İnsanlara karşı son derece saldırgandır ve kan kokusunu yaklaşik ██ m'den alabilidiği gözlemlenmiştir. İnsanları yemek için öldürmez, bunu zevk için yapar ve genelde kurbanlarını yavaş yavaş öldürür.

Konuşma Kaydı
Tarih:2016/█/█
Görüşen: Dr. ██████
Kayıt Başlar
Dr. ██████: SCP-041-TR, beni anlayabiliyor musun?
SCP-041-TR: Ben… anlıyorum… ancak… bana… o… şekilde… seslenme…(hırlama)
Dr. ██████: (Şaşırmış bir şekilde) Pe-kala, sana ne diye hitap etmemi istersin, adın nedir?
SCP-041-TR: Benim… adım… Kabus…Bunu…bilmen…yeterli (hırlama ile karışık gülüş)
Dr. ██████: Kendine neden böyle bir ad seçtiğini söyleyebilir misin?
SCP-041-TR:Çünkü… ben… her gece… uyuduktan… sonra… göreceğin… Kabus'um.
SCP-041-TR bu andan sonra hiç konuşmadı.
Kayıt Sonu

Konuşmayı yapan Dr.██████ SCP-041-TR'ninde dediği gibi Konuşma'dan sonraki her gece SCP-041-TR'yi rüyasında kendisini avlayıp parçaladığını görmüş ve bir süre sonra çektiği acılara dayanamayıp intihar etmiştir. Şu tarihten itibaren herhangi bir konuşturma denemesi O5 konseyi tarafından kalıcı olarak askıya alınmıştır.

Bulunuş:SCP-041-TR, 201█/█/█ tarihinde ████'ın ████ bölgesinde birkaç çiftçinin hayvanlarının kaybolması ihbarı üzerine bölge korucuları Eski Albay ███████ ve yardımcısı ██████ bölgeyi araştırmaya gitmiş ancak geri dönmemişlerdir. SCP-041-TR, bu olayla SCP Vakfı'nın ilgilenmesi sonucu keşfedilmiştir. Bulunduğu bölgeye 6 kişilik bir MTF gözcü ekibi gönderilmiştir. (Bulunuş Kaydı'na bakınız)

Bulunuş Kaydı:
MTF gözcü ekibi bölgeye helikopterle indirildikten 1 dakika sonrası:
MTF-Kaptan:Bu lanet şeyle ilgili herhangi bir bilgi var mı Merkez?
Merkez:Olumsuz kaptan, ancak hedefiniz vahşi bir doğaya sahip, dikkatli olun ve mümkünse bayıltmaya çalışın. Toplam █ sayıda çiftlik hayvanını avlamış.
MTF-Kaptan:Anlaşıldı. Ekip! Beni takip edin.
Ekip, SCP-041-TR'nin en son görüldüğü bölgeye doğru yol aldı. Yaklaşık 3 dakika sonra bölgeye vardılar.
MTF-Kaptan:Dikkatli olun acemiler, gece görüşlerinizi açın.
MTF-01:Ka-Kaptan! Termal dürbünüme göre hedefimiz şu 50 metre ilerideki mağaranın içine doğru giriyor. Yanında bir hayvan cesedi var gibi gözüküyor.
MTF-Kaptan:O lanet şey daha yeni avlanmış olmalı. Beta, siz mağaranın girişinden Termal gözlüklerle bakın. Charlie, siz ise herhangi bir iz var mı diye etrafa bakın ve telsizlerinizi açık tutun.
MTF-Beta ve MTF-Charlie:Tamam, efendim.
Yaklaşık 2 dakika boyunca telsizden hiçbir ses gelmez.
MTF-Beta:Efendim bu mağara ilerledikçe ilerliyor gibi gözüküyor. Termal gözlükler o kadar ileriyi göremiyor. Görsel iletişimi kaybettik. Mağara aşağı doğru geniş bir şekilde ilerliyor.
MTF-Kaptan:O şerefsiz mağaranın derinine iniyor olmalı.
MTF-Charlie:Efendim mağaranın 40 metre civarında mağaraya doğru ilerleyen küçük kan birikintileri ve hayvan iskeletleri var. Ancak hayvan iskeletleri etin çürümesinden ötürü oluşmamış. İskeletlerin eti kemiklerinden sıyrılmış.
MTF-Kaptan:O şey kasaplığı iyi biliyor ha! Neyse, mağaranın önüne toplanın. O şeyi yakalayacağız.
MTF-02:Ama efendim, biz sadece o şeyi keşif için geldik. O şeyi yakalamak için yeterli teçhizatımızın olduğunu sanmıyorum.
MTF-Kaptan:Ben bundan daha kötülerini gördüm. Halledebileceğimizi biliyorum.
Ekip mağaraya giriş yapar
MTF-Kaptan:Sakın gruptan ayrılmaya çalışmayın bile. O şey bir avcı ve onun bölgesindeyiz. Gelin aşağı iniyoruz.
Ekip mağarada 1-1,5 m aşağıya iniş yapar.
MTF-Kaptan:Kaldırın kıçını- Roger arkana bak!
O sırada silah sesleri ve çığlıklar arasında bir arbede çıkar.
MTF-Roger:Kaptan! beni almasına izin vermeyin!
MTF-Kaptan:Bırak onu seni lanet piç kurusu!
MTF-Roger:Kafamı bırak! Hayır, hayır, hayııııı- (kafasının SCP-041-TR tarafından kopartıldığı kafa kamerasından anlaşılır)
MTF-01:Lanet olsun, bu şeye kurşun işlemiyor!
SCP-041-TR, 2 MTF'yi daha öldürür.
MTF-02:Kaptaaaaaaaa- (SCP-041-TR tarafından bacakları kopartılır ve bir köşeye atılır)
MTF-Kaptan:Koş! Rose koş!
MTF-Kaptan:Kaç sen Rose! ka- (SCP-041-TR zıpkınları ile MTF-Kaptan'ı çekip ikiye ayırır)
MTF-01:(Bir dikitin arkasına saklanır) Hayır, hayır, hayır, hayır… bu gerçek olamaz! bu gerçek olamaz! (Etrafa bakınır ve kimseyi göremez)
MTF-01:Hahhh! Sonunda onu atlattım galiba (Tavandan kafasına doğru akan salyayı görür.)
MTF-01:Seni aşağılı- (SCP-041-TR tarafından kafası uçurulur ve kafa kamerası SCP-041-TR kamerayı parçalamadan önce yere yığılan bedeni görüntüler ve iletişim kopar)
Kayıt Sonu

Ek Dosya:Ekip başarısız olunca, SCP-041-TR ile ilgili öğrenilen bütün bilgiler ile bir ekip oluşturuldu ve SCP-041-TR yakalandı.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License