SCP-TR-045-TASLAK

Nesne #: SCP-045-TR

Nesne Sınıfı: Güvenli

Özel Saklama Prosedürleri: SCP-045-TR, test amaçlı kullanılmadığı zamanlarda, Bölge-█'de standart bir Güvenli Sınıf depolama konteynerinde tutulmalıdır. SCP-045-TR'ye erişim sadece Seviye 4/045-TR Personel tarafından sağlanabilir. SCP-045-TR, test amacı taşımayan herhangi bir sebepten ötürü Saklama Alanından çıkartılamaz.

Açıklama: SCP-045-TR, standart bir [SANSÜRLENMİŞTİR] marka mutfak bıçağıdır. SCP-045-TR amacına uygun olarak kullanılabilir. SCP-045-TR'nin anormal özellikleri, yaşayan bir insan üzerinde kullanıldığında ortaya çıkmaktadır. Yapılan testler, SCP-045-TR'nin [VERİ BOZULMUŞ]'tan yapıldığını doğrulamıştır. SCP-045-TR hiçbir şekilde parçalanamamış, kendisine zarar verilememiştir.

Bir insanın, SCP-045-TR kullanılarak vücudunun herhangi bir kısmından kesilmesi halinde, yaralanan şahıs kesildiği anda acı yeri "hafif bir kaşıntı" hisseder. Yaralanan şahsın yarası iyileşip kapanana dek hiçbir etki görülmez. İyileşme süreci boyunca "kaşıntı" devam eder.

Yara kapandıktan bir süre sonra,1 kişinin kesik yarası vücudun iç kısmından yeniden açılır ve şahıs iç kanamadan ölür. İç kanama, hiçbir tıbbi müdahele ile durdulamaz. SCP-045-TR'nin anormal etkileri insan dışı varlıklarda görülmez.

Alt tarafı iç kanama ile öldüren bir bıçak. D-Sınıf Personel ziyanı resmen bu. Nesneyi kendi mutfağımda kullanmayı talep ediyorum. -Dr. Hammlen

Dr. Hammlen'ın talebi reddedilmiştir.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License