SCP-TR-096 Taslak

Madde #: SCP-TR-096

Nesne Sınıfı: Öklid

Özel Saklama Prosedürleri: SCP-TR-096 merkezinde avlayabileceği hayvanlar olan 101 kilometre karelik bir ormanda bulunmaktadır (burdan sonra SCP-TR-96'nın muhafaza bölgesinden bölge veya habitat olarak bahsedilicektir).
Bölge her biri 10 kilometre kare olmak üzere on (10) katmandan oluşur ve katman sıralaması içten dışa doğru yapılmaktadır.
Bölgenin her on 10 kilometresinde bir ısının düşürülmesi gerekir ve hayvanlar sadece ormanın birinci (1) ve ikinci (2) katmanda bulunmalıdır.

Bölgenin sınırında ise hafniyum,nitrojen ve karbon karışımıyla güçlendirilmiş 50 santimetre kalınlığında 10 katmanlı titanyum duvarlar bulunmaktadır ve bu duvarlar ile habitat arasında bir 1 kilometre aralık bırakılmalıdır (Bu Aralığa Tehdit Aralığı Denmektedir).
Duvarlar insan kokusundan arındırılmış olmalı ve duvarları insanlar yerine robot bekçiler ya da ısıya duyarlı taretlerle duvarın güvenliği sağlanmalıdır.
Aynı zamanda duvarlar SCP-TR-096'nın tırmanarak aşmaya çalışmasına karşı ████████ sıvısıyla kaplanmalı.
SCP-TR-096 ona bakıldığını hissedebildiği için bölgedeki bütün kameralar minimum bir (1) saniye gecikmeli görüntü aktarmalıdır.

Eğer SCP-TR-096 Tehdit Aralığı'na girerse sırayla her 10 kilometre de bir insan kokusu verilmeli ve bu kokular habitatın merkezine kadar devam etmeli ve habitatın merkezine gidildikçe yoğunlaştırılmalıdır.
Bu da işe yaramazsa Titan Arum bitkisinden elde edilen ve yoğunlaştırılmış bu kokular duvardaki gözeneklerden salınarak hava akımı desteğiyle Tehlike Aralığı'na kadar ulaşması sağlanacak.

Eğer SCP-TR-096 kaçarsa insan kokusundan arındırılmış ve ısıya dayanıklı kıyafetler giymiş tüm MTF Beta-4 ekipleri ne pahasına olursa olsun onu durdurmalıdır ancak derisi çok kalın olması sebebiyle kurşun geçirmemesi ve onu kızdırma ihtimalini azaltmak için kurşun yerine yüksek dozajlı bayıltıcı gazlar ve gerekirse ses dalgasını kullanan silahlar kullanılmalıdır.

Açıklama: SCP-TR-096 basitçe kurt adam görünümündedir. Kürkü koyu kahverengindedir ancak öfke durumuna girdiğinde kürkünün ¨ateş kırmızısı¨ rengine büründüğü gözlemlenmiştir.
1256 (2769 Ibs) kilogram ağırlığında, boyu 458 santimetre (15,02 ft), omuz genişliği 254 santimetre (8,3 ft) ve kuyruğu ise 146 santimetredir (4,7 ft).
Belce kısmından kuyruk kısmına kadar alev çıkmaktadır. Kuyruğunun vücuda bağlı olan yarısı normal iken diğer yarısı ateştir fakat düzensiz değil, kuyruk uzulunun devamı gibidir.

Sırtındaki alevin nasıl oluşturulduğu bilinmemesinin yanı sıra ateşin ısısını kaç dereceye kadar çıkarabildiği bilinmiyor fakat sakin iken alevin 100-200°C arası yandığı ölçülmüştür.
Yaydığı ısıya rağmen bulunduğu yerde yangın çıkmamaktadır buda kendi ısısını dışarıya yaymadan muhafaza edebildiği teorisini ortaya çıkardı.

Koku ve ses duyma duyuları aşırı gelişmiştir ve göz kapakları birleşik olmasından dolayı görme yetisini kullanamadığı var sayılıyor.
İnsanlara karşı aşırı agresif davranır ancak diğer hayvanlara karşı avlanma dışında bir zarar verdiği gözlenmemiştir.

SCP-TR-096 ormanın merkez bölgesinde avını yedikten sonra salya ve kıl örnekleri alındı.
Örnekler incelendiğinde bir kaç tanımlanamayan ölü hücre dışında örneklerin biyolojik yapısı kurtlarla birebir aynı olduğu keşfedildi.

Keşif:
SCP-TR-096 1███ yılında MTF ekibi keşif görevinde keşfedilmiştir Rusya'nın ██████ ormanında aşırı artan kayıp vakalar ve ormandaki canavar söylentileri artmasının üzerine MTF keşif ekibi gönderildi.
Ardından ise ekipten haber alınamayınca bir tugay gönderildi ve SCP-TR-096'yı ele geçirme çalışmalarında beyaz bir ışık göründükten hemen sonra bir patlama gerçekleşti.
Patlama sırasında ████ üzerinde personel hayatını kaybetti ve ██'u ağır olmak üzere ███ personel yaralandı.
10 kilometre çapındaki neredeyse her şey kül oldu ve 100 kilometre çapında ki canlılar ya ısıya dayanamayıp öldü ya da kalıcı yanık izleriyle yaralandılar.
SCP-TR-096 bu patlamadan sonra yorgun düşüp bayıldıktan sonra yakalanmış ve ardından kısıtlı zamanda onu en uygun muhafaza edecek
SCP-████ için yapılmış bölge sonradan gereksiz bulunup %87'si tamamlanmışken inşaası durdurulduktan sonra Dr. Nano tarafından SCP-TR-096'nın o bölgede muhafaza edilmesi gerektiğine karar vermiştir.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License