SCP-TR-099

Madde #: SCP-099-TR

Obje Sınıfı: İblis

Özel Personel Gerekliliği: SCP-TR-099’un zihin ele-geçirme yöntemlerinden korunmak için, odaya girecek personelin özel gözlükler takmalıdır O5-TR-7'nin emri ile, 07/08/2018 tarihinden itibaren testler yasaklanmıştır. Varlığın yaratabileceği psikolojik sorunlardan korunmak için varlık gözlemlendikten sonra gözlemciye [VERİ GİZLENDİ] kullanılarak hafızası silinecektir. Varlığın bulunduğu sitedeki tüm personel Kur'an, İncil, Tevrat yada Zebur'u hayatında en az bir (1) kez baştan sona okumuş olmalıdır. Ayrıca Kur'an'daki korunma duası olarak geçen Nas ve Felak surelerini ezbere bilmesi gerekmektedir.

Özel Saklama Prosedürleri: SCP-TR-099, Site ███'deki odasından başka bir yere taşınması gerekirse içi sırasıyla içten dışa; 3 cm'lik hiperelmas, 1 cm'lik titanyum ve grafen kaplı bir 1.53'lük, içinde 0 milibar bir basınç sağlanabilen bir konteynırda taşınmalıdır. Bu gereklilik hücreyi eritmek için ateş oluşturmasını engellemek içindir. Varlığın odası, korozyon önleğici kaplama ile kaplı, ~1000°C'a karşı dayanıklı olmalıdır. Varlık, kaçmaya çalışırsa bütün tesiste 4 Kutsal kitaptan biri okutulacaktır. Bu varlığı rahatsız ederek gücünü en aza indirecektir. Tutulduğu sitenin içinde en az 30 MTF Epsilon-9 askerleri olmalıdır

Açıklama: SCP-TR-099, normalde bacakları olmayan humanoid bir varlıktır. Varlığın bacaklarının yerinde alev topu şeklinde tanımlanabilecek, yüksek ısıya sahip enerji topu benzeri yapılar vardır. Varlık basit bir şekil değiştirme gücüne sahiptir. Gördüğü Varlıkların şekline bürünebilir. İnsanlara karşı nefret duymaktadır. Varlığın sesi insanlarda anksiyete, depresyon, bipolar bozukluk gibi psikolojik sorunlar oluşturdu. Varlık hakkında tüm deneyler ██/██/██15 tarihinden beri yasaklanmıştır. Varlığın Uzay-Zaman'ı bükebildiği düşünülüyor.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License