SCP-1018-3

SCP-1018-3

Nesne #: SCP-1018-3

Nesne Sınıfı : Keter

Özel Saklama Prosedürleri: 3 Katmandan Oluşan Bir Odada 1. Katman Çelik 2.Katman [CLASSIFIED] 3. Katman Demir'den Oluşan Bir Odada Tutulmaktadır.Oda Büyüklüğü 10x10x10'dur Oda'nın İçinde 3 Adet [CLASSIFIED] 1 Tane Dolap Uyuması İçin 1 Adet Yatak Ve 2 Adet Koltuk Vardır.İçeri 1 Adet Normal [CLASSIFIED] Veren Bir TV Koyduk.

Açıklama: SCP-1018-3 Türünün En Tehlikeli Ve En Sinirli Sınıfıdır.Bu SCP 20m Yaklaşan Bir Kişi SCP Kontrolü Altına Girer Ve En Kötü Kabusları Görmeye Başlar.Ve Uyandığında Kendisini Siyah Bir Odada Vucudunda Bıcak İzleri Olmuş Şekilde Bulur.Kıpırdayamaz Gözlerini Açtıktan 2.5 Saniye Sonra Ölür.Bu SCP Sakinleştirmek İmkansız Gibi Bir Durumdur.Ancak [CLASSIFIED] Birlikleri Onun İçin Yapılmış Özel Bir [CLASSIFIED] Ona Vererek Sakinleştirebilirler Aksi Taktirde İmkansızdır.SCP-1018-3 Her Gün 12 Saatte Bir Taze Et Verilmelidir Aksi Taktirde Sinirlenir.Son Olarak SCP-1018-3 Silahı Bir Bıçaktır Ve Çok Keskindir Eski Mesleği Olan [CLASSIFIED] Kalmadır.

Ek dosya 1:Bu SCP Deney Sırasında XX Tane Profesör XX2 Class D Ve Son Olarak 2X Tane [CLASSIFIED] Öldürmüştür.Bu SCP Serbest Bırakılamaz.Aksi Taktirde Bir çok Can Kaybı Verilebilir.

Ek Dosya 2: SCP-1018-3 Tahminlerimiz Bizi Yanıltmıyorsa Bir Süre Sonra Kendine Bu Tür Mazoşist Ve Jilet Atma Gibi Durumları Kendine Uygulayacağını Düşünüyoruz.Eğer Böyle Birşey Olursa O5 [CLASSIFIED] Bu SCP Herkes İçin Ölümcül Bir Canavara Dönüşebilceğini Söyledi.Hepimiz Bu Durumda Endişeleniyoruz.

Editor: Emir-Furkan

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License