SCP-1018-TR Project

SCP-1018-TR
Nesne #: SCP-1018-TR

Nesne Sınıfı : Euclid

Özel Saklama Prosüdürleri : SCP-1018-TR'nin saklama alanı her tarafı simsiyah ve 1 adet bile ışık veya hiç bir açık renk olmayan ve ölçüleri 5x5x6 olan.Duvarları [CLASSIFIED] ile güçlendirilmiş 25 cm kalınlığında Çelik Ve Kurşun alaşımından inşaa edilmiş bir odada bulundurulmalıdır.
SCP-1018-TR Nin Saklama Alanının 10 metre yarıçapı içersinde hiçbir personel bulunamaz eğer bulunursa görüldüğü yerde vurulur 20 metre yarıçapında ise sadece [CLASSIFIED] level Personeller ve sadece [CLASSIFIED] Bulunabilir.İçki verimi sadece akıl sağlığı yerinde olan
D-CLASS personeller tarafından verilebilir ([CLASSIFIED] Alarm Seviyesi Olmadığı Sürece Genişletme Yapılamaz).SCP-1018 in saklama alanında her yeri görecek şekilde ışık yaymayan 8 kamera tarafından 7-24 izlenmektedir.Saklama alanın kamera kayıtlarına sadece 3. level personel ve üstü
erişebilir.SCP-1018-TR nin üzerinde deney yapılması [CLASSIFIED] adlı felaketin nedeniyle Vakfın O5'ının bir sonraki emrine kadar yasaklanmışdır.

Açıklama : SCP-1018-TR kumaş benzeri fakat daha saptanamamış bir materyelden yapılmış,Siyah Bir Kıyafet Giymektedir Ve Bu Kıyafeti Çıkardığı Daha Görülmemiştir.SCP-1018-TR "Alkolikdir" Eğer Her Gün 8 Saat Aralıklarla [CLASSIFIED] Marka İçkiden [CLASSIFIED] Litre Verilmez ise garip bir agresiflik sergiler Ve Etrafındaki Duvarlara Zarar Vermeye Ve Kaçmaya Kalkışır.
Eğer ki Duvarlara Zarar Gelmeye Başlarsa,Hemen SCP-1018-TR nin Saklama Alanın 75m Uzağına Gidilir Ve Mobile Task Force Güçleri Çağırılır.MTF Güçleri SCP-1018-TR yi [CLASSIFIED] içeren dartlarla Vurarak ve [CLASSIFIED] den yapılmış bir kelepçe ve boyunlukla yakalamaya çalışırlar.
SCP-1018-TR nin İçkisi verildiği sürece sakin ve durgundur.Hatta bazen Kameralara karşı konuştuğu bile görülmüştür,çoğu zaman anlamsız kelimeler sarf etsede ses tonu ve konuşma tarzı onun sürekli "sarhoş" olduğunu belirtecek nitelikdedir.
Eğer SCP-1018-TR ile Göz Kontağı Kurarsanız Veya Yakınına 20m Yakınlaşırsanız,Bayılır ve bilinçaltınızın en Korkunç Kısımlarını Görürsünüz.Bazı Anılarınızı Bozarak Onları Hiç Yaşanmamış Travmalar Gibi Gösterir.SCP-1018-TR nin Bu Trans Halinde Bulunan Kişileri "Görmezden Geldiği" Saptanmıştır.
Bu Trans Halinden Canlı Olarak çıkan Tek Kişi Olan D-CLASS Personel [CLASSIFIED] ise Bu Bilgileri Anlattıktan 1 hafta Sonra Hücresinde Ölü Bulundu.Yanında Sadece Şunları Yazan Bir Not Vardı "Artık Dayanamıyorum,her gece,ne zaman gözümü kapasam benimle konuşuyor.Galiba haklı,Yaptıklarımın Cezasını Ödemem Gerekiyor.
Özür dilerim Lens Amca,Sana Yaptıklarımdan Dolayı Özür Dilerim… Umarım Her Şey Eskisi Gibi Olur"

Editor:Furkan-Emir

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License