SCP-303

Madde # SCP-303

Nesne Sınıfı # Öklid

Özel Saklama Prosedürleri: SCP-303'ün henüz ██ Site sınırlarının ötesine geçtiği bilinmediğinden, tüm Site area alanı şu anda SCP-303'ün kapsama alanı olarak kabul edilmektedir. Site ██ 'deki tüm odalar, 10m mesafe veya görüş hattı ile birbirinden ayrılan iki girişe sahip olacak şekilde değiştirilmelidir. Personel, tesis genelinde eşit bir şekilde, mevcut telsiz veya dahili telefon bağlantısı ile dağıtılacak ve böylece karşılaşmalar hızlı bir şekilde çözülebilecektir. SCP-303'e tanık olan personel derhal psikiyatrik değerlendirme için teslim edilecektir.

6/4/10 tarihinden önce Sitede SC bulunan tüm SCP nesneleri bir kerede Sitede ██-B'ye aktarılacak. Her SCP nesnesi, SCP-303'ün onunla Site'den ██ taşınmadığı doğrulandıktan sonra tekrar Site ██-A'ya aktarılacaktır. SCP-303 ya Site ██-B'ye göç ettiğinde ya da Sitede remains'da kalmaya devam ettiğinde, söz konusu tüm SCP'ler Site ██-A'ya transfer edildikten sonra, koruma prosedürleri uygun şekilde güncellenecektir.

Tanım: Tanıklar, SCP-303'ü kırmızımsı kahverengi bir ten ile çıplak, cinsiyetsiz, zayıflamış bir insansı figürü olarak tanımlar. Normal yüz özellikleri yerine, kafasına bir dizi büyük insan dişi taşıyan oldukça büyük bir ağız hakimdir. Sürekli olarak, sağlam kapıların diğer tarafından duyulacak kadar yüksek sesle hışırtı sesini seslendirir. SCP-303 ile karşılaşmış olan tüm bireyler, fiziksel olarak herhangi bir bölümünü görmemiş kişiler de dahil olmak üzere, onu tam olarak tanımlayabilmektedir.

SCP-303, bilinmeyen yollarla seçilen, duyarlı bir gözlemcinin karşısındaki herhangi bir kapalı kapı, kapak veya diğer giriş yolu bariyerinin arkasında periyodik olarak gerçekleşecektir. SCP-303 daha sonra belirsiz bir süre kapının arkasında kalacaktır. Kapıyı veya bariyeri açmaya çalışan herhangi bir birey, SCP-303 kaybedilene kadar süren (kendi başına veya başka bir gözlemci tarafından doğrudan görülmekten kaçınmak için) süren şiddetli ve felç edici bir korku yaşar. Bu korkunun kaynağı açık değil, ancak doğada, önceden bilinçli, genetik bir düzeyde ortaya çıkan, araknofobi ve ofidiofobiye benzer. [VERİ GENİŞLETİLMİŞ] analizi, SCP-303'ün aslında etkilenen kişilerde kasıtlı olarak korku yaratmadığını göstermektedir.

SCP-303, herhangi bir gözlemci ile doğrudan görsel temasa girmesine izin vermez ve hiçbir kimsenin, formunun% 10'undan fazlasını görmesine asla izin vermez. Kapı veya diğer giriş yolu bariyeri kısmen veya tamamen şeffaf olduğunda, SCP-303, aynı etkiyi elde etmek için gövdesinin% 10 veya daha azını görünür kılan veya sis veya don etkilerinin şeffaf yüzey üzerinde olmasına neden olacak şekilde gerçekleşecektir. SCP-303'e katı bir cisim veya kapı kırılma çizgisinin olmadığı bir yöne yaklaşılırsa, doğrudan görsel temas yapılmadan önce kaybolacaktır.

SCP-303'ün karşılaştığı tüm elektronik veya karmaşık mekanik cihazlar geçici olarak devre dışıdır. SCP-303, herhangi bir gözlemciyi fiziksel veya sözlü olarak meşgul etmek için kaydedilmiş bir girişimde bulunmamıştır.

SCP-303'ün Site Sitesine nasıl ulaştığı şu anda bilinmemektedir. SCP-303'ün ilk kaydedilen görünümü 3/1/10 idi. SCP-303'ün istemeden yerinde başka bir SCP ile birlikte aktarıldığı veya tezahür ettirildiğinden şüpheleniliyor. ██ Sitesindeki tüm SCP'ler buna göre yeniden incelenmektedir.

Olay Günlüğü 303-A

Olay 303-1:Ajan ████████, duş perdesinin diğer tarafında SCP-303'ün varlığının farkına vardığında özel oda banyolarında duş alıyordu. Son derece yüksek sesle hırıltılıydı. Keşfedilmeye başladığında, yanlışlıkla duş perdesine çarparak dışa doğru sallanmasına neden oldu. Perde SCP-303'ün etrafına kısmen sarılmış, perdeden 0,5 metreden az olduğunu, dik durup duş aldığını ortaya koydu. Ajan SC SCP-303'ü rahatsız etmeyecek şekilde yaklaşık 3 saat boyunca duşa sessizce girerek geçirdiğini bildirdi. Ajan w hırıltının aniden durduğunu, o sırada duştan çıkabileceğini bildirdi.

Olay 303-3: Ajan Site Site ██ 2. kat dinlenme odasında SCP-303 ile karşılaştı. Kabinden çıkan yüksek sesle hırıltı duyduğunu ve ezici bir korku tarafından ele geçirildiğini duyunca tezgahtan kahve kreması almaya çalışıyordu. Ajan █████ daha sonra, SCP-303'ün kabine içinde cenin pozisyonunda toplandığını bildirdi. Ajan the kabin kapısını açamamasına rağmen bilgilerden emin olduğunu iddia etti. Daha sonra, kabin incelendiğinde, bir kapta toz kahve kreması eksikti.

Not: Bu, sahneden bir nesneyi alan ilk SCP-303 örneğidir.

Olay 303-6: Dr. █████ 2. kattaki depoda dehidratasyondan ölmüş olarak bulundu. Dr. █████ keşfedilmeden önce depoda beş gün kadar harcandığı tahmin edilmektedir. Küçük bir 4m x 4m'lik dekompresyon odası, depolama odasını bitişik koridordan ayırdı. SCP-303, dekompresyon odasını, depolama odasındaki Dr. █████ izolasyon süresi boyunca işgal etti, her iki yönden girişi engelledi ve Dr. leave 'nin ayrılmasını imkansız hale getirdi.

Test Günlüğü 303-A:

████████, Araştırmacı ████████, 4 güvenlik personeli ve 4 D-Sınıf personelinden oluşan bir ekip, SCP-303’ün ülkesinde gerçekleşen bildirilen herhangi bir olaya gönderilmek üzere atandı. hemen yerinde test yapmak için sipariş. Bu kütükler, birinci kat koridorundan odanın kapısına ███ gelir. SCP-303'ün oda içinde olduğu bildirildi.

Test 303-1: Bir (1) erkek D-Class personeline (D-303-1) kapıyı açması emredildi ve uygunsuzluk nedeniyle SCP görevine devredileceği için tehdit edildi. Reddetti ve aşırı korku duydu.

Test 303-2: Bir (1) erkek D-Class personeline (D- 303-1 ) kapıyı açması emredildi ve uygunsuzluk nedeniyle olay yerinden fesih edileceği için tehdit edildi. Bunu yapması halinde SCP-303'ün [VERİLERİ ÇIKTI] olduğunu iddia ederek reddetti. Yerinde sonlandırıldı.

Test 303-3: D-303-1'in feshedilmesine şahit olan bir (1) kadın D-Class personele, D-303-2'nin kapıyı açması emredildi ve olay yerinde feshedilmesi tehlikesiyle karşı karşıya kaldı. uygunsuzluk. Kapıyı açarsa, SCP-303'ün [VERİLERİ ÇIKTI] olduğunu iddia ederek reddetti. Araştırmacı claim bu iddia ile gözle görülür şekilde sarsıldı. D-303-2 sonlandırılmadı.

Test 303-4: Bir (1) kadın D-Class personeline D-303-2'nin kapıyı açması talimatı verildi. Bir (1) erkek D-Sınıf personeline, D-303-3, güvenlik personeli tarafından bir (1) savaş bıçağı verildi ve D-303-2 kapıyı açana kadar [DATA EXPUNGED] 'e sipariş edildi. 2 saat sonra [DATA EXPUNGED] D-303-2 kan kaybından öldü. D-303-2 kapıyı açma girişiminde bulunmadı.

Zeyil -5/1/ 10: SCP-303, 2. kattaki depoyu kendisine ait olarak talep etmişe benziyor . O ana kadar 4/5 / 10'dan beri odaya herhangi bir personel girişine izin vermedi. Daha sonra 2. kattaki depo odasına taşınan Foundation mülkünü almak için periyodik olarak ayrılır. Bugüne kadar, aşağıdaki listede SCP-303 tarafından alınan sınıflandırılmamış tüm kalemler açıklanmaktadır:
Bir (1) █████ kriyotüp
Üç (3) standart Temel cerrahi ekipman seti
█████ ███ █████████████
İki (2) D Sınıfı araştırma kadavrası
Bir adet (1) benzinli jeneratör
Diğerlerinin yanı sıra büyük miktarlarda triptofan, fenilalanin, █████████ ve tirozin gibi çeşitli
kimyasallar
Bir (1) toz kahve kabı kabı

Buna ek olarak, SCP-303 tarafından bir dizi sınıflandırılmış malzeme elde edilmiştir. Personel, SCP-303'ün bu malzemeler için hangi özel amaçlarının olabileceğini belirlemeye çalışıyor.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License