SCP-394-TR

NESNE SINIFI:Öklid
Özel Saklama Prosedürleri:SCP-394-TR anti manyetik ve anti madde ile oluşturulmuş -271 C o sıcaklıkta bir ortamda saklanmalıdır. Saklanılan ortama girecek eleman manyetik kıyafet giymeli ve oda koşullarına sahip - madde- kapsülü ile girmelidir. Aksi takdirde SCP-394-TR her şeyi içine çektiği için asla rasyonel ifadelerle temsil edilemeyecek bir ortama yutulacaktır.
Güncelleme :SCP-394-TR'nin saklandığı ortama giriş █/█/█ tarihinden itibaren yasaklandı. Giriş yapan ve ya yapmaya çalışan herhangi bir denek ya da eleman gözlemlenirse. Ortam dışına alınmayacaktır!
TANIM:SCP-394-TR karadelik benzeri maddesel varlıkları içine çeken 50 cm boyutunda fiziksel olarak insan beynine benzeyen bir yaratıktır. Bu yaratık █/█/█ tarihinde Dr. ███ tarafından bir dizi atom altı kuarkların parçalama girişimi sırasında şans eseri bulundu. Deneyin yapıldığı kabı kaplayan madde antimaddeden oluştuğu için SCP-394-TR'nin hiç etkileşimi olmadı.Konteynerde saklanmak için kap açıldığında █ sayıda elemanı içine çekti. Elemanların nerede olduğu ve ya nereye gittiği belli değil. Olay olurken hemen acil durum prosedürleri içerisinde oda anti-materyal bir madde ile kaplandı. █ gün sonra SCP-394-TR antimadde, anti-manyetik ve - 271 Co sıcaklığında bir odaya kapatıldı. O tarihten sonra 4 defa durum kontrol için giriş yapıldı ve kontrol için gelen elemanların bir(1) tanesi dışında hepsi SCP-394-TR tarafından yutuldu. Yalnızca 4. kontrol esnasında bir eleman SCP-394-TR tarafından neredeyse yutulacakken elinin şans eseri kapsülün anti-madde düğmesine basmasıyla sadece kafasının SCP-394-TR içine girmesiyle kurtuldu. Kurtulan denek D-309123 boynu %400 oranında uzadığı tespit edildi. D-309123 yaşanan olaydan sonra hafızasını kaybetti. Doktorlar █/█/█
beri D-309123 tedavi etme çabasındalar ancak tedavi henüz olumlu bir yanıt vermedi. Doktorlar D-309123 hafızasının SCP-394-TR tarafından yutulduğunu düşünüyor.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License