SCP-8718-TR

Sınıfı : [ ̶S̶A̶F̶E̶ Keter]

Açıklama : SCP-8718-TR İnsan görünümünde üzerinde mor bir kıyafeti bulunmaktadır. X-Ray Cihazı ile kıyafeti bir deri gibi vücudunu kapladığı gözlenmiştir. SCP-8717-TR'in özelliği çok çevik olup , çok hızlı atağa geçmesidir. Her türlü bilgiyi bilen bir canlıdır hafızası normal bir insanın 300 katı daha iyi bilgi tutabiliyor. Kişilerle düzgün iletişim kuramıyor ama bazen kuruyor. Zihinsel yolla iletişim kurar Zayıf noktası ışığa karşı duyarlılığı var. Karanlık ortamda gücünü daha çok kaybediyor etkisiz hale gelebiliyor .Test amaçlı odaya Class-D , Doktorlar girebiliyor. Kaçma söz konusu olursa 30'dan Fazla MTF odaya girmelidir. Odanın sıcaklığı 36.5 dereceyi geçmemelidir. Geçerse SCP-8718-TR yaşamsal faaliyetlerini sonlandırmaz aksine daha da güçlenir. SCP-8718-TR içinde 10 cm'den fazla kalın demirlerle dolu bir hücrede odası ise 3 kat obsidyenle güçlendirilmiş bir karışımla korunmalıdır. Not: SCP-8718-TR sürekli kaçma çabasında olduğu için test amaçlıda olsada odaya giren personeller en az 1 elektro şok , özel üretim demir mermili küçük silah bulundurmalıdır. SCP-8718-TR 20██ yılında ███████ ███████ köyünde bir köylü tarafından farkedilmiştir. Köylü bu canlıyı sürekli gördüğünü fakat nasıl bir şey olduğunu bilmemekle kalmayıp kendisinin zararsız olduğunu düşünsede SCP-8718-TR bu canlının dünyanın sonunu getirebilecek kadar zeki olup , ittifak kurma çabalarında olduğunu farkedilmiştir. O5 bu canlının yok edilmesi teklifini sürmüştür fakat konseyde oyların az olması sonucu teklif kabul edilmemiştir.

Açıklama: SCP-8718-TR insanları halleriyle empoze edebiliyor. Buna maruz kalan bir görevli A sınıfı hafıza silme ilacı ile mağdurun hafızası silinip üstten gönderilmelidir. Class-D ve Doktorlar dışında birisi sadece 05'in onayı sonucu sadece araştırma amaçlı odasına girebilir. Yetkili kişi ve yanında en az 3 MTF Personeli bulundurmak zorundadır. SCP-8718-TR'e 20 metreden fazla yaklaşmak yasaktır!!!!

Ek-Not : SCP-8718-TR Iq Üzerinde Yapılan █ IQ Testlerinin Hepsini Başarıyla Geçmiştir. Normal Bir İnsanın IQ'sının 50 Katı Olduğu Düşünülmektedir.

Röportajcı: Dr. ███ ███ ███ , ███
Röportajcı: SCP-8718-TR
Dr.███ ███ : Merhaba Günaydın.
SCP-8718-TR : Günaydın ( Kalın Bir Sesle)
Dr.███ ███ : Adım ███ ███ Sana Birkaç Soru Soracağım.
SCP-8718 : Bana Uyar , Başlayalım Ozaman.
Dr.███ ███ : Kendini Tanıtır mısın? Ne İstiyorsun? Ne Biliyorsun?.
SCP-8718-TR : ( Gülüyor ) Benim Gerçekten Kim Olduğumu Bilmek mi ? İstiyorsun.
Dr.███ ███ : Evet Anlatsana.
SCP-8718-TR : Ben Senden Çok Şey Biliyorum. Geçmiş Hakkında Gelecek Hakkında Senin Gelecekte Ne Olacağını Dahi.
Dr.███ ███ : Hmm. Demek Öyle Diyorsun. Kökenin Ne Senin?
SCP-8718-TR : Söylemek İstemiyorum.
Dr.███ ███ : Amacın Ne? Peki
SCP-8718-TR : Size Dokunmak Veya Zarar Vermek İstemiyorum Ama Gidişatınız İyi Değil ( Sinirli Bir Tonla ) Evrenin Düzeni Size Bağlı Dikkatli Olmasınız , Hata Yaparsanız Sonucunu Kötü Ödersiniz Ayrıca Medeniyet Bile Değilsiniz!
Dr.███ ███ : Peki İnsanlar Hakkında Ne Düşünüyorsun?
SCP-8718-TR : Olağanüstü Bir Varlıksınız Sizi Çözemiyorum.
Dr.███ ███ : Birkaç Soru Daha Sorabilir miyim?
SCP-8718-TR : Hayır, Gerek Yok. ( Huzursuzlaşır.)
Dr.███ ███ : Peki Görüşürüz.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License