SCP-SAT
rating: 0+x

Ses Dosyası:[Saturn]

Godlike-Monster-Art-Tentacles.jpg

SCP-SAT


Madde #:SCP-SAT
Obje sınıfı:Jawin-Enalsifa

Özel Enalsifa Soyu:SCP-SAT enalsifa soylarında çok önemli bir yere sahiptir. SCP-JUP'un dayısıdır. SCP-MAR onun oğludur. SCP-JUP'tan yaşça büyüktür. Fakat SCP-JUP, ondan boyut olarak çok daha büyüktür. Güneş sistemi enalsifaları denilince akla ilk o gelir. Güneş Sistemini yöneten kişi olarak bilinir. Güneş sistemi enalsifalarından en akıllı ve en tecrübeli olandır. Güneş sisteminde en uzun süre bulunan enalsifadır. SCP-PLU, ondan daha yaşlı olsada güneş sistemine sonradan katılmıştır. Kendisi hiçbir fiziksel etmenden etkilenmemektedir. Ayrıca her türlü uçabilir. Kendisinin meteorlara ve uydulara karşı çok ilgisi vardır.

Açıklama:SCP-SAT, aşırı dev bir göze sahiptir. Kendisinin her yöne doğru milyarlarca dokungacı vardır. Kendisinin boyutu yaklaşık 80.000 km'dir. Fakat genelde dokungaçlarını kendine doğru çeker ve boyutu yarıya kadar hatta daha bile fazla inebilir. Genelde 40.000 km boyutunda bulunur. SCP-JUP kadar olmasa da oldukça büyük ve güçlüdür. Genelde gezegenin atmosferinde dolaşır. Bazen uyduları ziyaret eder, bazen de halkaları uzaktan izler. Uzayda rahatlıkla uçar ve süzülebilir. Gezegenine en düzenli bakan enalsifadır. Çoğu zamanda bütün sistemin sorumluluğu ona aitmiş gibi davranır. Bu yüzden en sık sistemi dolaşan enalsifadır. Bütün enalsifalar ona karşı diz çöker ve yöneticiliğini kabul eder. SCP-URA ile iyi geçinemez de olsa SCP-URA onu yönetici olarak kabul eder. Fotoğrafı SCP-001-TR tarafından çekilmiştir. Boyutu oldukça büyük olduğu için SCP-001-TR, SCP-SAT'ın sadece bir kısmını çekebilmiştir. Ayrıca SCP-001-TR, ona Satürn der.

Ek Dosya:Röportaj

DÖKÜMAN-SAT

KONU:SCP-SAT

TÜR:Röportaj

SEVİYE:O5

O5-█:SCP-SAT hakkında ne düşünüyorsun?

SCP-001-TR:Şey. O bizim yöneticimizdir.

O5-█:Hmmm. Peki ya on…

SCP-001-TR:İyi yolculuklar.

O5-█:Şunu bir kere de haber vererek yap.

O5-█:Selamlar SCP-SAT.

SCP-SAT:Selam O5-█.

O5-█:Sen gerçekten buranın yönetici misin?

SCP-SAT:Bir süredir. Eskiden [VERİ BOZULMUŞ] yönetiyordu. Güzel zamanlardı.

O5-█:Ondan biraz bahseder misin?

SCP-SAT:Tabi. [BİLGİ ÇIKARTILMIŞ]

O5-█:Peki kendinden biraz bahseder misin?

SCP-SAT:Ben Satürn. Bu sistemin yöneticisiyim. Aslında sadece bu güzel gezegen ve onun güzel halkası ve güzel uydularından sorumluydum. Fakat artık bütün sistem bana emanet. Bu galakside oldukça ünlü biriyim aslında.

O5-█:Tamam. Şimdi diğer enalsifalar—-[VERİ BOZULMUŞ]

[VERİ BOZULMUŞ]
[Röportaj sonu]

NOTLAR:
Bu röportaj hakkında hiçbir not bulunmamaktadır.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License