SCP-TR-003

Madde # : SCP-TR-003

Madde sınıfı: Thaumiel Metrus1.

Özel Saklama Prosedürleri:

SCP-TR-003 5 Kat duvarlı 2 oda içinde bulunur. Duvarların eni 4 metre, uzunlukları ise 10 ve 60 metredir. İlk oda (bundan sonra harici olarak hitap edilecektir) 60 x 70 m kare boyutundan, ikinci oda (bundan sonra iç olarak hitap edilecektir) 10 x 10 m kare boyutundadır. Harici odanın merkezinde İç oda bulunur ve bu 2 oda 24 saat 23 silahlı personel tarafından korunur. Bu 23 silahlı personel sadece Odaların dışarısında ola bilir, içeriye giriş sadece O5 konseyi ve 2 İA ajanı tarafından gerçekleştirile bilir. Hatta 23 silahlı personele Odaların içerisinde bir SCP olduğu bilgisi dahi verilmemiştir. SCP-TR-003`ün Saklanması çok tehlikeli olduğu için Sadece SCP-TR-003 ün bulunduğu Alan-██ yaratılmıştır. (Orada çalışan Personellere sahte bilgiler verilmiş.). SCP-TR-003 üzerinde Testler yapılırken, Alanda sarı alarm verilir ve tüm Alan geçici olarak kapanır.
SCP-TR-003`ün etrafında bulunan 5 katlı duvarın katlarının içerisinde 8 farklı materyal vardır:
Titanyum, Demir, [GIZLENDI] , [GIZLENDI] , [GIZLENDI], volfram , Bakır , (Buharı emmek için) Sülfürik asit.

Bundan başka İç odanın, iç kısmına ██████ konulmuştur.

SCP-TR-003.jpg

Açıklama:

SCP-TR-003 32 ci boyuttan geldiği ihtimal edilen, ██████ ve ███ den hazırlanmış bir objedir. SCP-TR-003 bu boyuta geldiği an aktifti ve Dünyaya meteor gibi düşmüş, deaktif olmuştu (Şu ana kadar deaktif halde). SCP-TR-003 deaktif olduğu zaman onu saklamak mümkün ancak Aktif hale geçtiği zaman bu tüm Evren için bir tehlike ola bilir. Çünkü içinde kendi kendine yaranmış bir enerji dışarıya çıkacak ve güçlü bir Nova patlaması gibi bir patlama baş verecek. 19██ yılına kadar (Kaza-TR-003 ün gerçekleştiği an), SCP-TR-003 Vakıf için enerji kaynağı gibi bir şeydi. 19██ yılından sonra, SCP-TR-003`ün yeri değişti ve alan kısıtlandı. SCP-TR-003`ün aktifleşmemesi için 19██ yılından şu ana kadar deaktifleştirme/neutralize etme testleri görülmüştür. Özelliklerine gelindiğindeyse, SCP-TR-003 eski İA ajanının (Şu anda ölü) yaydığı habere göre, yıldızımsı bir Enerji topudur. Üzerinde yapılan testler genellikle enerjisinin iyiye kullanılması ve ya enerjisinin azaltılması gibi oluyor. SCP-TR-003 Kazadan önce siyah renkdeydi, kazadan sonraysa yeşil renge dönüştü. Bu İA ajanının bu haberi yayması da, Metrus sınıfının değişikliyi için sebep oldu.


Bulunma Protokölü

[ENGELLENDI]


İlave olarak:

Dr.U████`un █ No`lu testinden sonraki konuşması:

Dr.U████: Biliyormusun, SCP-TR-003`ün kendine has bir özelliği var. Biz diğer SCPleri (çoğunu) istediğimiz zaman biraz maliye ile neutralize/deaktife ede biliriz, ancak SCP-TR-003 saklanmasına bakmayarak, 19██`den beri neutralize/deaktife etme testleri görüyoruz. Bizim hedefimiz, SCP-TR-003`ün içinde biriken enerjiyi almaktır. [VERİ GİZLENDİ]

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License