SCP-TR-005

Nesne#:SCP-TR-005 (Sürüngen Şeytan)
Madde Sınıfı: Öklid Keter

Dini Protokoller:Projeye dahil tüm personel, 3 İbrahimî Dinden birine dahil olmalı, bu dinlerden birinde iyi bilgiye sahip olmalı, Kur'an, İncil, Tevrat yada Zebur’dan bir adet korunma suresi bilmeli .Varlık kaçmaya çalışırsa bütün tesiste 4 Kutsal kitaptan biri okutulacaktır,bu sayede güçten düşürülecektir.

Disiplin ve Giyim-Kuşam Protokolleri:Bu projeye dahil tüm personel herzaman çıkarmayacağı ████████ kıyafetlerin yapım malzemesi ██████████’dır .Sadece 4.seviye personel içeri girebilir, D-personel 4.seviye personelin emri ile içeri girilebilmektedir,eğer izinsiz giriş yapılırsa kapılar kitlenecek ve içeride kalan kişinin ölmesi beklenecektir.

Özel Saklama Koşulları:SCP-TR-005 2 Muhafaza alanında saklanmalıdır. İlk oda yani SCP-TR-005'in kalacağı odanın boyutları 5x5m’lik bir oda olmalı ve camlar balistik cam bulunmalı ve camın içinde elektirikli tel bulunmalıdır ve cama dokunulduğu zaman 190w elektirik verilmelidir,2.muhafaza alanında ise 30x30’luk bir oda olması lazım ve orda deney için gerekli tüm materyaller olmalıdır ve 2.muhafa alanında 30 MTF Epsilon-9 askerleri olmalıdır. Odada hidrojen gazı bulunmamalıdır , hidrojen gazı SCP-TR-005’ü mutasyona uğratır ve normal gücünün 20 katına çıkartır ve günlük en az 30 dk boyunca ateş banyosu yaptırılmalıdır. Her günde 1 kez temizlik yapılmalıdır , temizlik yapılmadan önce SCP-TR-005’e uyuşturucu bileşenler verilmelidir ve uyuyana kadar beklenmelidir . (NOT=Sadece LSD ve Etil Alkol Karışımı Etki Etmektedir Sadece 15dk 10sn Etki Eder.) İçeri girildikten sonra 15dk içinde çıkılmaz ise kapılar kapatılır ve SCP-TR-005’in içerdekileri öldürmesi beklenir ve sonra içerdeki cesetler çıkarılıp içindeki yumurtalar temizlenir . Eğer Temizlenmez ise ve yeni bir SCP-TR-005 Oluşur . Kaçmaları durumunda ise ██████████ ██████████ sıvısı enjekte ederek 2 yıllığına taşa dönüştürülmelidir ve taşlık bozulduktan sonra ilk 6 ay çok güçlü olucaktır,ateş bonyosu'nun saatlerini 3 saat'e kadar çıkarılacaktır.eğer bunlardan hiçbiri yapılmaz ve kaçma girişimi bulunmuşsa yapılacak tek şey tüm site’nin oksijenini artırıp tüm site ateşe verilecektir.eğer site ateşe verildikten sonra yaşıyorsa ona █████████ serumu verilerek odasına geri yollanacaktır.

Açıklama: SCP-TR-005 08/12/███8 tarihinde ██████████ boğazında görüldü.
████████ Şehri’nin ███████ Bölgesin’de yakalandı.İlk başta bir çocuğa saldırdığı söylendi ve polis araştırmaya (Yanında 1 çocukla teşhis edebilmeleri için)SCP Ajanı W████████ tarafından kaydedildi ve bize bildirildi.

12/10/████ Şüpeheli çocuk ve pois şefi █████████ İnfaz edildi.

13/10/████ Süpheli çocuğun ailesine A-sınıfı hafıza silici ilaç verildi.

14/10/████ Polis Şefi'nin ailesi A-sınıfı hafıza silici ilaç Verildi.

15/10/██99 Cocuğun Arkadaşlarına A-sınıfı hafıza silici ilaç Verildi.

16/10/████ SCP-TR-005'den haberdar olan herkese A-sınıfı hafıza silici ilaç verildi.

SCP-TR-005'i Gören herkese A-sınıfı hafıza silici ilaç verilmelidir yada Dr.W██████ tarafından verilen emirle infaz edilebilir.genelde odaya girenlerin kanını emer ve vucüdlarına yumurta bırakır ve buda yeni bir SCP-TR-005 oluşmasına sebep olur.

Herhangi bir organizma bu varlığa dokunduğunda █████████ ████ ████████ ████████ ve statiklenmeden dolayı kalp krizi riski oluşur.

Deney-00A
Dr-Wh████:Bu Denyi ilk yaptığımzda daha SCPleri yeni topluyorduk nerdeyse yakaldığımız ilk SCPlerden biridir kendisi.daha 2.muhafaza alanı yokken başladık ve D-████,kadın,fizik orta,yaşı ██
denek yanına gönderildi ve deneğin kanını içtiği gözlemlendi,sonra ise kanlı bir yumurta bıraktı içine ve denek 15 dk sonra 2.bir SCP-TR-005 ortaya çıktı ancak onu yok etmek zorunda kaldık.

Deney-00B
Dr.Te████ ████:Deney ██/██/1█9█ tarihinde yapıldı 1A da yaşadıklarımızdan sonra artık D-claslar girerken

Ses Kaydı-01A:
Dr-Wh████ :O Neden Seni Öldürmedi ?

D-████ :O Benim Gözlerimin İçine Baktı ve.. ve..

D-████ :O benimle Bir Bağ Kurdu,Başım Ağrıyorr Aah ahh !!!

Dr-Wh████ :Nerde O Şuanda?

D-████ :Hayır Hayır O O geliyor Geliyorrr!!!

Dr-Wh████ :Onu Öldürün Onu Durdurunn Durdurunnnnnnn !!!

Bilinmeyen: (Hayvan Sesleri)

Dr-Wh████ : (!!Çığlık Sesleri!!)

[SES KAYDI'NIN GERİ KALANI İÇİN SEVİYENİZ YETMEMEKTEDİR]

EK-001
Kurşun geçirmez olduğu ve ne yapacağının beli değil kendisi insanların genelde kanını içiyor ve yumurta bırakıyor o vücuda yeniden bir SCP-TR-005 ortaya çıkyor kendisi son olarak bir D classın içine yumurtlamıştır. arkasından çıkardığı sıvı çok asidiktir ve her şeyi eritebilmektedir bu yüzden o asidin eritemediği tek madde olan ██████sendoyum dan yaptık muhafaza alanlarını.

EK-002
SCP-TR-005 artık çok saldırgan arkasındaki sıvı çok daha güçlendi ve ████████sendoyumuda eritmeye başladı yeni bir bileşik oluştrduk adı ████████ senfortal onunda erimeye başlaması an meselesidir, SCP-TR-005 sınıfının Keter seviyesine yükseltilmesini telep ediyorum-██

SCP-TR-005 Keter olarak sınıflandırma bütün konsey üyeleri tarafından onaylandı.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License