SCP-URA
rating: 0+x

Ses Dosyası:[Uranus]

1278652152345_copy.jpg

SCP-URA

Madde #:SCP-URA
Obje sınıfı:Daichi-Enalsifa

Özel Enalsifa Soyu:SCP-URA da en az SCP-NEP kadar enalsifa soyunda önemli bir yere sahiptir.SCP-NEP ile ikizdir.Ve SCP-JUP'un oğludur. SCP-NEP ile SCP-URA, dış görünüş ve boyut olarak aşırı benzerdirler.Fakat kendileri birbirlerinden nefret ederler. İlgi alanları ve düşünceleri birbirlerinden aşırı farklıdır. SCP-URA güneş sistemi enalsifaları arasında en agresif ve en sorumsuz olandır. O da SCP-NEP gibi rüzgardan ve sıcaklıktan etkilenmez. Buz ile garip bir ilişkisi vardır. SCP-NEP'in aksine kavgacı ve sinirlidir.Fakat SCP-001-TR kadar çabuk sinirlenmez.

Açıklama:SCP-URA, 4 bacağı ve 1 kuyruğu olan bir ilahtır. Yaklaşık 22.000 km uzunluğundadır. Mavi renkli bir tene sahiptir. Beyaz tüyleri de vardır. Bu tüyler her zaman yukarı doğru bakar. Bu sayede rüzgar ve su akıntısına karşı dirençli haldedir. SCP-NEP kadar olmasa da çok dayanıklı ve çok hızlıdır. Uranüs'ün aşırı sıcaklık farkı nedeniyle sıcaklıktan da hiçbir şekilde etkilenmez. Genelde her gördüğü varlığı yok eder. Zaten çok fazla varlık da görmemesi sebebiyle buzlarla hatta rüzgarla bile kavga etmişliği vardır. Neredeyse her zaman gezegenin yeryüzünde kalır.Sadece canı sıkıldığı zaman uydularda kalır veya ziyarete gider. Açıkçası gezegen ve uyduları onun pek de umrunda değildir. Ama sorulduğunda 'Onlardan ben sorumluyum.' diye cevap verir. Uzayda uçabilir ve süzülebilir. SCP-NEP'ten aşırı nefret etmektedir. Diğer enalsifalar ile de iyi geçinemez. Ama babasına karşı iyi geçinememe durumu yoktur. SCP-NEP ile olan kavgasından hiç bahsetmez. Ama sorulduğunda 'Ufak bir kavgaydı.' diye yanıtlar. Fotoğrafı SCP-001-TR tarafından verilmiştir.Ayrıca SCP-001-TR, ona Uranüs der.

Ek Dosya:Röportaj

DÖKÜMAN-URA

KONU:SCP-URA

TÜR:Röportaj

SEVİYE:O5

O5-█:SCP-URA hakkında ne düşünüyorsun?

SCP-001-TR:Kendisine sorsana.

O5-█:Bir kerede sen cevap versen.

SCP-001-TR:İyi yolculuklar.

O5-█:Selamlar SCP-URA.

SCP-URA:Selam dünyalı.

O5-█:Röportaj yapmamızda bir sıkıntı yok değil mi?

SCP-URA:Tabi ki. Kavgacı olduğumu söylerler ama değilim. Gerçekten.

O5-█:Peki kendinden kısaca bahseder misin?

SCP-URA:Ben Uranüs. Bu gezegenin ilahıyım. Bu bölgeler benimdir. Burada kuş uçurtmam. Senin gibi zavallı bir varlığı anında yok ederdim. Ama SCP-001-TR tembih etti.

O5-█:İyi de burada kuş uçmaz ki.

SCP-URA:Yahu sizin saçma deyimlerinizi kullandım işte. DELİRTME BENİ!

O5-█:Tamam sakin ol dostum.SCP-PLU hakkında ne düşünüyorsun?

SCP-URA:Aptalın teki. Ne diyebilirim başka.

O5-█:Peki.SCP-NE…

SCP-URA:LAAAA…

[Kavga sesleri]
[Işınlama sesi]
[Röportaj sonu]

NOTLAR:
Bu röportaj hakkında hiçbir not bulunmamaktadır.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License