TiberSeptim

Sadece seviye 4 ve üstü gizliliğe sahip personel için
___
scp-????(numara belirlemedim)

nesne sınıfı: euclid

özel saklama prosedürleri: internet üzerindeki tüm scp-???? tarafından üretilen içerik epsilon-beta programı kullanılarak ele geçirilmeli ve kamu erişimi engellenmelidir. yakalanan içerikler kaydedilmeli ve bağcılar veya esenler gettoları kökenli d-sınıfı personel tarafından incelenmelidir.

tanım: scp-???? internet üzerinden yayınlanan , teması keko türkçesi konuşan bir karakterin(kendisine scp-????-1 denecektir) bazı eylemlerini kayıt etmesi sonucu ortaya çıkmış internet yayınlarıdır. Araştırmalar sinyallerin esenler otogarının alt katından geldiğini saptamıştır. Sinyalin geldiği noktaya inme girişimi timlerin sinyalin 15 metre yakınında aniden ortadan kaybolması sonucu başarısızlıkla sonuçlanmıştır.

scp-???? yayınları facebook gibi sosyal medya sitelerinde yada youtube gibi video platformlarında ortaya çıkar. Tespit edilen vakaların tamamında scp-????-1 Abbas yanbasan ismini kullanmıştır. Yayınların tamamında sesler keko türkçesi şeklindedir, yazılar ise çoğunlukla keko alfabesiyle1 yazılmıştır. Youtubedaki yayınların teması bir scp-????-1in bir oyun oynayıp bunu kaydetmesidir.

scp-???? anormal özelliklerini izlendikten sonra göstermeye başlar. scp-????'a 5 dakikadan fazla maruz kalan deneklerin dili yavaş yavaş keko türkçesine dönmeye başlar ve kaşları birleşir. Ayrıca sebepsiz yere vara vara vara diye bağırarak koşmaya başlayan kurbanlarda gözlemlenmiştir. Bu durum kurbanın milliyetine yada kullandığı dile göre değişim göstermez. Bu etkiler maruz kalma sonlanırsa birkaç gün içinde biter. Eğer scp-????'a 15 dakikadan fazla maruz kalınırsa kurban dönüşüm sürecine girer. Bu süreci durdurmanın yada yavaşlatmanın bir yolu yoktur. Sadece esenler ve bağcılar gettoları kökenli kişilerin scp-????'in tüm etkisine karşı bağışıklıklı olduğu bilinmektedir

Dönüşüm sürecine giren kurbanın 1 gün içinde derisinin üzerinde adidas marka eşofman oluşumu tamamlanır. 2. gün vücutta yoğun kıllanma gözükür. 3. gün kurban dört ayak üzerinde yürümeye başlar ve kıllar adidas marka eşofmanı parçalar. 4. günde kurbanın vara vara ve hıammına seslerini de çıkarmayı bırakıp goril-şempanze karışımı çığlıklar attığı gözlemlenmiştir. 5. ve 6. günlerde kurban kertenkele - balık karışımı bir varlığa dönüşür. Çoğunlukla kurbanlar bu aşamada ölür. bu aşamada ölmeyen tek kurbanın 7. gün yok olduğu , önceden bulunduğu yerde tanımlanamayan bakterilerin olduğu gözlemlenmiştir. Bakteriler imha edilmiştir. Scp kurumu çalışanı biyologlar bu olayın bir tersine-evrim fenomeni olduğunu belirtmiştir

kurban dönüşüm süreci boyunca son derece agresiftir. yanına yaklaşan kişilere keko türkçesi-kürtçe karışımı küfürler ederek saldırır. onun dışında bol bol vara vara vara ve hıammına gibi sesler çıkarır. saklama altındaki dönüşümün 1. günündeki kurbanlardan biriyle esenler kökenli d-sınıfı personel kullanılarak iletişim kurma çabası kurbanın saldırısı sonucu başarısızlıkla sonuçlanmıştır. d- sınıfı personel kendini savunmaya çalışınca kurban bir anda mitoz bölünüp kendinden 8 tane oluşturmuştur. Tüm kopyalar , kurban ve d-sınıfı personel yok edilmiştir.

Yayınlar engellenmeye devam edilecek ve yayınların kaynağı ele geçirilmek üzere yeni bir operasyon gerçekleştirilecektir. Bunun için istanbul büyükşehir belediyesiyle görüşmeler sürdürülmektedir. Esenler otogarının yıkılıp altındaki scp varlıklarının scp kurumuna teslim edilmesi konusunda mutabakata varılmıştır

1)keko alfabesi , bir harf büyük bir harf küçük yazılan, k yerine q , v yerine w , ş yerine $ ve b yerine ß kullanılan bir türkçe yazım şeklidir.

___

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License